Фляшка на трьох• 30 сентября 2023
Как принять то, что тело меняется
с каждым годом и никогда уже не станет прежним? Вам не грустно от этого?
Сегодня в примерочной осознала,что превратилась в корову по сравнению с тем какой была. А мне всего 36
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дівчата, а як наважитись піти в споотзал?
Як я не бачила зроду тих тренажерів і не соображаю навіть який для чого і що робить на них.
А тренера брати це мабуть дорого. Чи брати на кілька занять щоб розтолкував.
Розжуйте мені, будь ласка
ютуб не? не 90ті ж роки
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це треба з тренером навчатись як тягати залізо?
Самостійно все буде неправильно мабуть
Тільки з тренером. І то треба ще нормального пошукати. Бо убʼєте спину і коліна
Ответ дляАфродитаПетровна
Да-да, и в 100 лет будет таким, как в 15 )))
При этом врачи говорят про органы ’в пределах возрастных изменений’. Они чего-то не знают?
П,С. Вчера показывали в передаче бабульку из Пакистана, они там правильно питаются и живут до 120 лет некоторые. Ну не знаю, ей 104 и выглядит соответственно: без зубов, лицо сморщенное. У меня прабабушка до 96 лет дожила, тоже без зубов и с проблемами по здоровью. Каждый день просила бога о смерти, мол сколько можно мучиться, забери меня к себе. Хорошо, что в трезвом уме до последнего была. Но кому нужно такое ’долголетие’?
П.П.С. Про Амосова с его оздоровительной системой все знают. И спортом занимался, и питался здорово. Но тем не менее, инсульт, шунтирование и кардиостимулятор ((( И в 90 умер.
и? а если б ничего этого не делал то и в 80 откинулся б.
Большинство людей глупо себя ведут- говоря что мол качаешься а не мистер олимпия, нафига тогда? или правильно жил и в 80 умер.
Ответ дляТримаю свічку
сер’езно? вона буде працювати максимум з 3кг. який там уб’ете.
це такою розвалюхою потрібно бути... люди дуже рідко навішують- основна проблема як раз шо не навішують- тому не бачать результату
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляr25-1
Це спочатку 3 кг. Вага з часом потроху додається. У мене штанга 50 кг зараз, при моїй вазі 53
ДинамоКит• 30 сентября 2023
мені 46, так тіло змінюється, але ніяк не відчуваю себе коровою)
170 см, 62 кг
Пацаааааааан• 30 сентября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
У меня не так лишний вес как тепло дряблым каким то стало, целлюлит появился
Вы не корова,вы просто дряблая
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляr25-1
я ж пишу= дуже рідко хтось буде довішувати- в основному тіки розові гантельки та чистий гриф
Такою вагою фігуру не скоригувати. Якщо треба десь додати, десь прибрати і пропорції поміняти або вушка зменшити
Аноним_1857• 30 сентября 2023
Тю, похудеть не проблема, я,похудела так попа вообще ушла, висит две жменьки
Педиатор_я• 30 сентября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Мені 40 є силові тренування, нема зайвої ваги, тіло краще ніж в 30
Тому висновок, спорт 4 рази на тиждень
Мені 38, теж спорт 3-4р в тиждень, кращий вигляд ніж в мої 20-30 однозначно. Але я все рівно себе не люблю, не подобаюсь..комплекси надуті колишнім чоловіком.
Ви класно виглядаєте!
На фото я з сином 14 років.
Ви класно виглядаєте!
На фото я з сином 14 років.
Девальвация• 30 сентября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Эээ..? Где?))) Я бы показала что такое целлюлит, но дамы тут не выдержат шока)
Педиатор_я• 30 сентября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
У вас класна попа, кругла, її б в тонус привести, ноги гарні...вам треба в спортзал і схуднути на кг 5, і будете лялькою.
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я займаюсь.
Постійно.
Фішка в тому , що з кожним роком треба займатися все більше, а ефекту все менше і це гнітить.
Постійно.
Тому що треба не просто спортзал, а спорт, яким Вам буде подобатись займатися не залежно від результату. Спорт як хоббі, яке наповнює. Тоді Ви із задоволенням будете займатися більше і відсутність суттєвого ефекту не буде Вас пригнічувати. Але зрештою ефект все одно буде.
Сон і дрімота• 30 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ви класно виглядаєте!
На фото я з сином 14 років.
Ви класно виглядаєте!
На фото я з сином 14 років.
Яка ви гарна! Як дівчинка поряд с сином!
Сон і дрімота• 30 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
От для чого і потрібен спорт
М’язи з повітря не зробиш
Чтооооооооооо?• 30 сентября 2023
Ответ дляr25-1
ютуб не? не 90ті ж роки
Он дівчата пишуть треба з тренером, бо можна нашкодить спині і колінам
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляr25-1
якими вправами зменшуете ті самі вушка та чи вдало?
Я кілька років з тренером займаюсь. Вушок немає. Сама не помічала, бо все поступово, а одного разу до мене підійшла жіночка і сказала, що в мене фігура змінилась і стала кращою набагато. Хз, як вона це помітила, я коли тренуюсь, не бачу нікого і нічого навколо) Тренер дає різні варіації випадів, присідань, гиря ще, крім гантелей і штанги, тренажери різні
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляr25-1
по мелочи??? 3 кг? на женских 55-60. Это ой как заметно
Ну так я и скидываю, если вижу плюс 2 кг. Это всегда зимние кг. А летом у меня вообще недобор массы обычно, муж жалуется. Это и называется следить за весом. А то кажется, что плюс 2 кг немного, а за 5 лет это уже плюс 10, если не следить
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це якщо з серйозною вагою вже працюєте. Якщо кардіо і групові, то не страшно
Тримаю свічку• 30 сентября 2023
Ответ дляr25-1
Згодна. Тому і потрібен тренер, щоб грамотно все робити і був видимий результат
Асталависта бэйби• 30 сентября 2023
я думала вам 56. Работать над телом нужно, зал, питание, я девочек знаю и старшего возраста, тело у них огонь
Говорю-балакаю• 30 сентября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Что значит правильное питание? Можете пояснить?
Исключить быстрые углеводы и трансжиры.
Вареничніца• 30 сентября 2023
Грустно. Оно у меня меняется не с каждым годом, но все равно меняется