Амелі на мілені• 30 сентября 2023
Скільки подарувати на Д.нар
Син йде на д.нар до друга,13років
Піцерія,пейнтбол.
Скільки грошей подарувати
Піцерія,пейнтбол.
Скільки грошей подарувати
Результат:
вже голосів:
33 (54.1%)
17 (27.87%)
11 (18.03%)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 сентября 2023
Донька йде на др до подруги. Гроші принципово дарувати не хотіла. Сьогодні вибрали сумочку і сережки- вийшло на 930 грн((. Дітям по 10 років. Але це близька подруга.
Мааарковная• 30 сентября 2023
Дивіться по своїм доходам і стосункам з дитиною якщо це близький друг (подруга) то звичайно краще тисячу.
ПочтальЁнша• 01 октября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я бы что-то одно дарила.
Дочь вчера ходила на ДР мальчику - дарила сертификат на прокол ушей.
(Я конечно немного удивилась подарку и перепроверила согласие родителей).
350 грн.
За сладкий стол вполне ок.
Сегодня позвал дочь поприсутствовать с ним в момент прокола.
350 грн.
За сладкий стол вполне ок.
ПочтальЁнша• 01 октября 2023
350 сертификат+ ещё гривен 150 ушло на средства после. Полный комплект