Не виправдовуюсь• Изменено 30 сентября 2023
Друзі, які ніколи не приходять вчасно. У вас є такі?
Спілкуємося з родиною
Спізнення - це їх коньок.
Була ситуація, коли запросили нас до дитини на день народження в дитяче кафе на 12:00, потім перенесли на 14:00
Потім перенесли не невідомий термін. Типу ми подзвонимо вам, коли виїжджати.
Ми святково одягнені, сидимо і чекаємо, зрозуміло, що ніякими своїми справами вже не зможемо зайнятися є.
На 16:00 поїхали вже в те кляте кафе, думаю, ну хоч по ТЦ погуляємо.
Телефоную їй близько 16:00: «у вас все в порядку, чи ви вирішили відмінити»
Вона «Та зараз вже таксі чекаємо, просто мені треба було голову помити, розумієш?».
Я мало і телефон не ковтнула, тобто ми цілий день чекали, поки пані зберуться мити голову.
Сьогодні домовилися зустрітися з дітьми, щоб вони погуляли, а ми посиділи в кафе.
Кафе я замовила на 17:00, з нею погодила.
10 хвилин тому вона набрала мене, що виїхали і через 15 хвилин буде.
Скажіть , може людина не розуміє, що таке час зустрічі?
Що якщо домовились о 17:00, то це означає, що треба приїхати о 17:00, а не викликати таксі чи почати мити голову?
Я б може і не домовлялася б з нею більше, але діти сумують одна за одною і гарно грають разом
Ми єдині із запрошених і я трошки в шоці.
Відчуття наче плюнули в обличчя.
Спізнення - це їх коньок.
Відчуття наче плюнули в обличчя.
Эскиз бесконечности• 30 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
У нас такі були у сусідній квартирі. Запросили посидіти на честь мого дня народження на 16:00 до нас додому. Їм треба було вийти з своєї квартири і перейти до нашої три кроки.
Прийшли о 18:00, все на столі остигло, а картопля посигвла.
Так було пару разів. На це все відповідь, - не напружуйтесь, ви дуже серйозні.
Не спілкуємось, я перестала з ними підтримувати якісь зв´язки. Діти посумуаали і пройшло.
Для мене це дичина
Картопля посивіла чи що там має бути?
Путающаяся• 30 сентября 2023
Ответ дляКозачка
Но вы ж не ждали ее?
Ну, мы в пицерии отмечали ДР её крестницы. Поэтому просто праздновали.
Белочкой зови• 30 сентября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ьре було домовлятися на 15, на 17 добралася б як раз
нет, надо просто с такими прекращать вообще о чем-то совместном договариваться
Белочкой зови• 30 сентября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Це наши куми
. Навіть коли ми приходимо до них на др в назначений час,то кума сидить на кухні та готує, стіл звісно навіть не стоїть ще.
Запізнення,це їх конек
. Навіть коли ми приходимо до них на др в назначений час,то кума сидить на кухні та готує, стіл звісно навіть не стоїть ще. Запізнення,це їх конек
тоже капец, особенно если и самим приходиться теперь и готовить и т.д. Ну не успеваешь, не хочешь и т.д, так скажи, по дороге готовое куплю да и все, без всяких этих приколов
Мати тріля• 30 сентября 2023
Ми на таке не ходимо.Я б ще може раз зрозуміла,чоловік ніколи.З не пунктуальними і безвідповідальними не звʼязуємося.
Белочкой зови• 30 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Нет, из этого же города)). Ну они свои дела уже сделали, уже собрались, вот и пришли, типа ачотакова, мы ж не помешаем. А то, что я еще несобранная, пофиг. И причем они не единственные гости, то есть мне сейчас еще других встречать, надо все успеть. И собираться перед ними неохота. Вот как таких проучить?
не приглашать)
Мюллерная• 30 сентября 2023
Яз такими спілкуюсь тільки в загальних компаніях де від їх приходу нічого не залежить. Зустрічатись і чекати не маю бажання
Рекламама• 30 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
не приглашать)
Не получится. Это родственники, они все равно придут))
Белочкой зови• 30 сентября 2023
Ответ дляРекламама
тогда нагружать работой, а самой идти краситься, одеваться и т.д)))
Козачка• 30 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Дверь не открыть,мы не дома ,поехали за продуктами,в салон и тд
Рекламама• 30 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ну они все равно сделают не так , как нужно. И мне потом накрашенной и одетой идти переделывать? Да и с порога ж не скажешь - так, идите полы мойте)). Начинаются поздравления, то-се, это минимум полчаса. Как раз мое время, чтоб собраться и красивой встретить остальных гостей. Но они его забрали...
Белочкой зови• 30 сентября 2023
Ответ дляРекламама
не переделывать, пусть будет как будет. сам факт, что их заставляют батрачить, должен заставить погулять где-то до назначенного времени
Яйцеголовая• 30 сентября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Картопля посивіла чи що там має бути?
Посиніла *
Зоркая Зорро• 30 сентября 2023
Капец как бесит такая безответственность и неуважение. Они не ценят ваше время, , я б с такими больше не встречалась. Пусть моет свою голову не за счет моего времени
Одна_на_всей_планете• 30 сентября 2023
Ответ дляРекламама
А как быть с теми, кто любит раньше на часик-другой прийти в гости? Ведь не выгонишь же. Надо встретить, хоть немного развлечь, а еще есть дела недоделанные и сам несобранный...
У нас такие кумовья
приходят на 30-40 минут раньше. Всегда! Уже даже мы немного привыкли к этому и дети обычно уже празднично одеты
Но, когда приходишь к ним на назначенное время - она садится салаты нарезать, картошку чистить, муж мангал разжигать. И часа 2 готовят. Могут чай предложить, просто чай без ничего
Блондинка в Шоколаде• 30 сентября 2023
У меня была такая подруга. Договариваемся на 5, а она вечно приходит в 5.30. Долго я её терпела, потом остачертело. Послала на хер. Я себя ценю , никогда не опаздываю и хочу чтобы ко мне тоже так относились .
Не виправдовуюсь
• 30 сентября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Це наши куми
Запізнення,це їх конек
Було таке.
Ми прийшли до них на день народження до дому.
Нічого не готово.
Вона сидить з рушником на голові.
Та я не дуже прошена, стала їй допомагати.
На стіл накривали я і його сестра , а подруга ліниво суше волосся феном, і гортає стрічку інсти
Нічого не готово.
Вона сидить з рушником на голові.