Бутерброд и я• 30 сентября 2023
Стрінги і вєлік. Це що, зручно?
Коротше їду сьогодні мальовничими краєвидами і доганяю велосипедисток. Бачу під шортами стрінги. І ось весь думаю, ну невже зручно в стрінгах на вєліку?
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А ви, дивлюся, оживилися, уявивши голу дупу на сидінні, так?
Ох ви шалун
Ні, я оживилася, коли побачили ті стрінги і подумала: нафіга?
Кому там слова не давали• 30 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Бо людина ЗАВЖДИ носить стрінги. Що тут незрозумілого?
Вона звикла. Їй немає сенсу вдягати панталони.
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Всім уже видно, хто ви.
Якби були жінкою, не задавали б питань про зручність стрінгів.
Я в юності їх носила. Але спортом в них не займалася - незручно.
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А звичайних трусів у вас нема? Або стрінги або панталони?
ГонУрова дівка• 30 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
В мене інших немає)))
Вот серьезно, как вы их носите? Они же как верьовка между ног, извините
Ответ дляБутерброд и я
Я не про себе. Я не ношу стрінги. У мене якось одні були бежевого кольору, бо мала літні льняні штани, які просвічувалися, і у звичайних трусах не можна було.
Але я знаю жінок, які завжди носять стрінги. І яка разіниця - це велик чи біг чи щось інше.
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ви мене розумієте. Якщо просто йти то одне. Але їхати на вєліку, нахилившись вперед, роблячи ногами колові рухи - ну не знаю.
ГонУрова дівка• 30 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Всім уже видно, хто ви.
Неправда, я жинка и не понимаю как такое можно носить
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Та мене вже тут як чоловіка ідентифікували, бо всім зрозумілі ці стрінги. Навіть мій гінеколог каже, що стрінги то капець для жіночого здоров´я.
ГонУрова дівка• 30 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Може я не вмію їх носити, але все скручується в тоненьку ганчірку і залазе всередину, просто треш якийсь
Карусель-весель• 30 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Врізаються в промєжность
То може не всім стрінги в промєжність врізаються?
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляКарусель-весель
От я і питаю про це.
побольшомусекретику• 30 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
То ви ще без трусів не бачили) в спідниці!
Європейки!
И при чем тут Европа ? Я всегда ношу мини юбки и стринги ,когда по городу на велике езжу ,с вверх поднятым гузном во время езды . И у меня геморрой как кольцо ливерной колбасы ,но мне плевать на мнение серой толпы ...
побольшомусекретику• 30 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
А сідушку потім ганчіркою протирають чи як? Цікаво.
Просто ,она сама по себе протирается ,тем же гузном .
побольшомусекретику• 30 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну вот так) это же надо так одеть, что все видят какое белье 🤣 вдруг кто-то клюнет на аппетитный зад
На меня всегда клюют десятки мужиков , обычно мазь от геморроя мне любезно советуют ,потом на кофе приглашают и на палку чая позже
Бутерброд и я
• 30 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Десь заплакав маленький проктолог
Вся така шо куди там• 30 сентября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Так і ношу, веревки теж ношу. Мені сліпи не зручні. Попа мясиста . А стрінги супер
побольшомусекретику• 30 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
В стрингах сцять и срать удобно,если нет рядом общественного туалета .
Вся така шо куди там• 30 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Очень удобно
побольшомусекретику• 30 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Очень удобно
Ещё велик к забору удобно привязывать ,если цепочку с замком дома забыла
Вся така шо куди там• 30 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Главное трусы не забыть
Сливочная пенка• 30 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Нормальный врач такого не скажет.как они на здоровье влияют?
Астановитесь• 30 сентября 2023
Я с подросткового возраста носила только стринги и не понимала как ходят в обычных трусах. Они мне мешали. Сейчам поносила хлопок и мне не хочется надевать кружева и стринги. Дело привычки