Білка в колесі• 30 сентября 2023

Чи варто сідати за кермо?

Мені 43. Машина дуже потрібна, дитину возити і взагалі, бо трохи за містом живу. Але вік , що дуже боюсь. Варто чи ні? Хто в такому віці починав?
Кіт Кат• 30 сентября 2023
Никогда не поздно.
Ранковий базар• 30 сентября 2023
Не починала. Але якщо б так трапилося, то не думаючі почала б
Тундиринда• 30 сентября 2023
Це ви зараз серйозно про вік?
Сижуревувшоке• 30 сентября 2023
Вік страшне який
автор Білка в колесі • 30 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Це ви зараз серйозно про вік?
Ну так, але ж в 25 легше було почати,менше страху.
Госпожа Белладонна• 30 сентября 2023
38, сдала на права в прошлом году
кна-5f9a• 30 сентября 2023
Сдаю сейчас, 42)
Криниця щастя• 30 сентября 2023
Идите, муж учился полгруппы барышень 50+, вы молодая справитесь
автор Білка в колесі • 30 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Дякую)
ОленаЖабаЗелена• 30 сентября 2023
я в 49 отримала права і сіла за руль. В подружки мама в 67 отримала права, за три місяці до повномасштабного...24 лютого сама їхала з Києва до Львова. Так шо ’какіє ваши годи’))
Столічна штучка• 30 сентября 2023
Варто
Шалена красуня• 30 сентября 2023
У вас все получится, выручите маршрут и будете ездить, а там появится уверенность и будете ездить везде и всюду, где хотите.
Не от возраста это зависит и не от пола водителя.
Концентрация, знание пдр, уверенность и исправность автомобиля- вот все, что вам нужно.
Пульт от линолеума• 30 сентября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Кто Вам такое сказал?
У меня свекровь в 55 сдала ))
Я в этом году права получила. Мне 39. В первое занятие инструктор вывез на улицы ) ниче, поехала )
Пару раз меня после урока такие же новички подвозили, только 20+ и пищали что страшно )
Это от человека зависит, а не от возраста. Не попробуете - не узнаете )
Идууу--уууу блин• 01 октября 2023
Думала вже на ніч зірвалися кудись в комендантську годину
Маурита• 01 октября 2023
Моя подруга весною права отримала. 45.
ИМХОля• 01 октября 2023
Мне 44 ,четвёртый день активной езды ,страх проходит)) Машина год простояла.
Скорая помощь• 01 октября 2023
Мені 33,права давно є,але так склалось що не їздила,поняття мінімальне ,то машина є то нема,зараз плануєм машину на автоматі,батьки в селі,моя робота якщо машиною це хв.10,а якщо маршруткою 45 хв,тепер переїзджаю на сусідню вулицю,то садок зимою теж буде незручно,дуже чмирю себе за те,що я не їзджу.З віком все страшніше за це взятись,але бачу мої ровесниці лише за це літо багато почало їздити,звичайно це стрес буде все таки,та й проблеми ,ситуації,але однозначно йдіть ,це новий рівень,а вік у вас нормальний,то ж не 80 років,обовязково по вашому маршруту вчіться,принаймні я так планую)