Чекаю завтра• 01 октября 2023
Хто фанат Будиночку на щастя? Закінчили зйомку 5 сещону!
Я його так чекала. Цікаво як обіграють зникнення Маші.
тогдалия• 01 октября 2023
Мені подобались перші сезони. Щось на кухні готовлю, фоново йде серіал. А останній, де вже діти у головних героїв, не дуже зайшов. Що буде в новому сезоні поки що слабо уявляю.
І ще, нещодавно побачила уривки нового серіала, не пам´ятаю точну назву, але майже одні й ті ж актори, уже ’примелькались’(
Забагаловка• 01 октября 2023
Там какой-то рекламируют по телику в этом стиле Ромео и Джульетта из Черкасс
Чекаю завтра
• 01 октября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Мені не зайшов
Чекаю завтра
• 01 октября 2023
Ответ длятогдалия
Я теж тільки перші 3 передивляюсь фоном, четвертий не дуде, лише окремі серії нічого
Забагаловка• 01 октября 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Мені не зайшов
Мне больше нравился Коли ми вдома первые сезоны.