Полонянка SexShop-а!• 01 октября 2023
Ботокс вбиває волосся чи відновлює? Хочу зробити
Цікавить ваш досвід.
175см55кг19лет (она)• 01 октября 2023
У хорошего мастера будет все хорошо, у рукожопа волосы начнут ломаться и будет беда
Полонянка SexShop-а!
• 01 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Як зрозуміти чи хороший? В інстаграмі дуже гарні роботи, але от що потім…
Послушная• 01 октября 2023
Мені дуже сподобався результат.
Хочу ще раз зробити,та не знаю,чи можна під час вагітності
Баба_Воля• 01 октября 2023
Ні, не вбиває волосся. Мені ботокс не зайшов, бо волосся перший місяць наче коровою зализане.
Кондуктор автобуса• 01 октября 2023
я робила рік тому один раз, прибрав мою пухнастість, волосся стало доглянуте на вигляд. Більше не хочу, бо це дуже вонюче-їдючий процес, та і дорогувато....
Смешнюча• 20 октября 2023
Холодний ботокс так+. І гарний майстер. Кератин мені не зайшов, ну дуже я прилизана була і волосся трохи випадало замітила саме від нього.