Полонянка SexShop-а!• 01 октября 2023

Ботокс вбиває волосся чи відновлює? Хочу зробити

Цікавить ваш досвід.
В гости звали?• 01 октября 2023
Тижні 2 будете як софія ротару
А потім норм
175см55кг19лет (она)• 01 октября 2023
У хорошего мастера будет все хорошо, у рукожопа волосы начнут ломаться и будет беда
автор Полонянка SexShop-а! • 01 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Як зрозуміти чи хороший? В інстаграмі дуже гарні роботи, але от що потім…
Послушная• 01 октября 2023
Мені дуже сподобався результат.
Хочу ще раз зробити,та не знаю,чи можна під час вагітності
hrushyk• 01 октября 2023
Дуже залежить від майстра і самого матеріалу
Ботокс теж різний буває
Lysiiiiii• 01 октября 2023
Робила разів 7-8. З моїм волоссям все прекрасно. Зараз виходжу з кератину, так як змінила зачіску. Я люблю кератин, волосся доглянуте - не ламке, не покручене.
Баба_Воля• 01 октября 2023
Ні, не вбиває волосся. Мені ботокс не зайшов, бо волосся перший місяць наче коровою зализане.
Кондуктор автобуса• 01 октября 2023
я робила рік тому один раз, прибрав мою пухнастість, волосся стало доглянуте на вигляд. Більше не хочу, бо це дуже вонюче-їдючий процес, та і дорогувато....
Смешнюча• 20 октября 2023
Холодний ботокс так+. І гарний майстер. Кератин мені не зайшов, ну дуже я прилизана була і волосся трохи випадало замітила саме від нього.