Царевна в уггах• Изменено 01 октября 2023

Порекомендуйте що почитати з українських письменників

Ну щось реально цікаве
Може Кобилянська чи Пчілка? А що саме? Що вам зайшло?
Може щось сучасне.
Але щоб автор була жінка.
Так точно!• 01 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Точно, ще є цей роман. Дякую. Я хотіла колись купити і зажала гроші. Потім забула. Дякую вам
Я хочу прочитати, але не перевиданий, а старе видання. Ніде не можу знайти......

Сундучок с каникулами• 01 октября 2023
Лада Лузіна Київські відьми.
Жена брата Админа• 01 октября 2023
не жінка звісно) але як варіант Танці з кістками, Андрій Сем´янків
В рот не ложи• 01 октября 2023
Світлана Талан ’Помилка’, ’Коли ти поруч’. Читається легко, цікаво і на одному диханні.
Ашолюдискажуть• 01 октября 2023
Ответ дляSeehund
Загребельний ’Роксолана’, ’Євпраксия’
Тоді вже ’Диво’
Ашолюдискажуть• 01 октября 2023
Софія Андрухович ’Фелікс Австрія’. Горіха Зерня ’Доця’, Марина Гримич ’Клавка’, ’Юра’, Людмила Баграт ’Зло’. Воно все різне, але щось своє знайдете в цьому
Ну, і Оксану Забужко, звісно
Olen4a• 01 октября 2023
Дара Корній(особисто мені не зайшла, але багато схвальних відгуків).
Дяченки
Настя Мельниченко
Жадан(він не жінка, але обожнюю його)
Olen4a• 01 октября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну, і Оксану Забужко, звісно
Людмила Баграт ’Зло’ супер, але важке.
Чарочка діда• 01 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Є нові видання фоліо. Точно були. Зараз теж глянула і не бачу. Ціна була гривень 600 весною, я зажала