Допоможіть знайти• 01 октября 2023

Що почитати українською - щоб була інтимна тема?

Вітаю. Може хтось щось порекомендує. Українська література, бажано не сучасна - аби в творі було щось з інтимної теми. Про інтим тогочасності
Шеллар• 01 октября 2023
Повія Панаса Мирного

Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляШеллар
Повія Панаса Мирного
Ага, особливо кінець, де у неї від сифілісу ніс провалився..)
Yarosh10• 01 октября 2023
Почитайте Люко Дашвар «Село не люди», «На запах мʼяса»
Кудрі кручу сама• 01 октября 2023
Могу порекомендовать только конституцию, порно о том как имеют нас и наши права)
Молчалка• 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
То вже сучасна
ivd_07• 01 октября 2023
Петро Голота. ’Розвага’, ’Бруд’. Мені цікаво було почитати, як люди жили, як зароджувались стосунки.
Мама Павлика• 01 октября 2023
Тільки хотіла написвти за книжки Люко Дашвар, ще Юрій Вінничук ’Діви ночі’, але там не тільки інтим, там опис підпільних борделів радянського часу, з деякими подробицями. Але читать цікаво
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляМолчалка
То вже сучасна
Я учитель української мови та літератури, не можу пригадати прямо класичну літературу саме про інтим.
Про кохання- так, з ноткою еротики- так, але про інтим)))
Федорино Горе• 01 октября 2023
Баборня, Мирослав Лойко, про вчительку біологіі, цікаво і неочікувана любовна лінія

Молчалка• 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Все було чисто і цнотливо, або ’байстрюк’ і ’понесла’
Федорино Горе• 01 октября 2023
Баборня про радянські часи, якщо історичний період важливий
Херсон це Україна• 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
І що там прям інтимні сцени описані?
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляМолчалка
«Катерина» Шевченка якраз про це, або ще опис тогочасних методів контрацепції є у «Тінях забутих предків» Коцюбинського.
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
І що там прям інтимні сцени описані?
У Люко Дашвар яскраво завжди описуються сцени сексу, не прямо про те в яких позах і так далі, але описи присутні, але це завжди якось так гидко, якщо чесно.
Не в поганому сенсі, це майстерність- так через опис передати емоцію.
Доктор Варвар• 01 октября 2023
Ответ дляШеллар
Повія Панаса Мирного
а где там про интим того времени?
Доктор Варвар• 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Катерина с ноткой эротики?))
Шеллар• 01 октября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
а где там про интим того времени?
Ви книжку, я так розумію, не читали? Прочитаєте, зрозумієте.
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Катерина с ноткой эротики?))
«Катерина» про «байстюків»
Доктор Варвар• 01 октября 2023
Ответ дляШеллар
И не один раз читала, где там именно про интим , и именно того времени? В конце где подруга героини в переулке перед солдатом нагнулась, самый интимный момент. Или как квартирант соблазнил прислугу, все остальное факты и эмоции без секса, таких историй полно испокон веков и до конца человечества они будут.

Доктор Варвар• 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
«Катерина» про «байстюків»
ну там еще про интересный обычай выгонять из дома непутевую дочь, не встречала в других произведениях таких случаев. Интересно это обычай этого села или родители такие.
База_птеродактилей• 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Блін, от нашо ви спойлер зробили 😂 я правда тільки почала, тому не зрозуміла поки про кого це)
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вибачте😃
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Раніше в Україні було таке поширене, на жаль.
Або ще покритку привселюдно засуджували, могли і побити.
автор Допоможіть знайти • 01 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Щиро дякую!
Ответ дляКудрі кручу сама
Актуально наразі, але вже не торкає(((((
Ответ дляivd_07
Оце і шукаю! Щиро дякую!!!!
Ответ дляМама Павлика
Дуже дякую. Щось подібне і шукала
Ответ дляYarosh10
Ви знаєте, я читала. В юнні роки знайшла у бабця, що книги впринципі не читала, таку книжку... назву не пам´ятаю, дуже хочу згадати. Щось на кшталт Цвіт папороті, але не то (бо був знайшла)
Ответ дляYarosh10
Катерина напамять майже всю знаю

П.с. не питайте)
Yarosh10• 01 октября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
О, і Вам дякую за рекомендацію!)