Царевна в уггах• Изменено 01 октября 2023
Порекомендуйте що почитати з українських письменників
Ну щось реально цікаве
Може Кобилянська чи Пчілка? А що саме? Що вам зайшло?
Може щось сучасне.
Але щоб автор була жінка.
Може щось сучасне.
Але щоб автор була жінка.
Царевна в уггах
• 01 октября 2023
Ответ дляТрільчиха
Блін, він не жінка((( Кідрука хотіла порадити)
А най буде :)
Метелик• 01 октября 2023
Почитайте Кузьму, ’я победа и Берлин’ но это в стиле Кузьмы. Просто что бы отвлечься, не напрягать мозг, поржать. Если любите такое,советую.
Заставляличка• 01 октября 2023
Ответ дляМетелик
Я аудіокнигу слухала. Для релаксу
’Я ,паштет і армія ’ ще є
Метелик• 01 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Я аудіокнигу слухала. Для релаксу
’Я ,паштет і армія ’ ще є
Так,я теж слухала,в озвучці Кузьми
Царевна в уггах
• 01 октября 2023
Ответ дляSeehund
Кобилянской Неділю вранці зілля копала. Если нравятся трагические любовные романы.
Дякую. Почитаю. Але трагічне не дуже люблю… переживаю
Бочка порохУ• 01 октября 2023
Матіос Марія ’Сололюдка Даруся’, ’Майже ніколи не навпаки’. Сучасні, але події 100річної давнини.
Царевна в уггах
• 01 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Вам тільки класику?
Ні, ге тілтки. Головне - українське
Чарочка діда• 01 октября 2023
Не зовсім сучасне раджу І будуть люди (3 частини це продовження однієї історії). Дуже сильний роман.
Я зараз читаю Панаса Мирного Повія. Теж рекомендую.
В планах багато перечитати
Чарочка діда• 01 октября 2023
Ответ дляSeehund
Загребельний ’Роксолана’, ’Євпраксия’
Роксолана клас. Читала не відриваючись
Чарочка діда• 01 октября 2023
Ответ дляoboeva
почитайте Нечуя-Левицького
Доречі в Нечуя Левицького подібний Кайдашевій сім´ї є роман Старосвідські батюшки і матушки здається так назва. Забула про нього, є в списку для прочитання. Кажуть класний і незаслужено не такий популярний як Кайдаші
тогдалия• 01 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
В планах багато перечитати
І як вам Повія?
Чарочка діда• 01 октября 2023
Ответ длятогдалия
І як вам Повія?
Скажімо так, це не динамічний, а досить детальний роман, тому книга велика. Читається не так легко, як згаданий роман І будуть люди. Я взагалі фанат Дімарова. Все перечитала.
Повію років 10 хотіла прочитати.
Взагалі в планах перечитати всю шкільну літературу старших класів. Я зовсім іншими очима на це все дивлюся тепер.
І не перестаю дивуватись які випробування пройшов наш народ і як ми вижили взагалі не знаю, Повія тому підтвердження
Повію років 10 хотіла прочитати.
Ответ дляЧарочка діда
Классный, тожен про сварливых женщин и терпеливых мужчин. Еще не забудьте Хмари
Так точно!• 01 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Повію років 10 хотіла прочитати.
’Ідола’ Дімарова читали?
Чарочка діда• 01 октября 2023
Ответ дляSeehund
Да, интересно.)
Звичайно, це видумана в більшості ісорія життя Хюрем. я впевнена, коли турки створювали серіал Величне століття, то перечитали і роман Загребельного. Не так багато згадано той період в історії.
У нас багато геніальних письменників. Дуже багато
Чарочка діда• 01 октября 2023
Ответ дляТак точно!
’Ідола’ Дімарова читали?
Точно, ще є цей роман. Дякую. Я хотіла колись купити і зажала гроші. Потім забула. Дякую вам