Lysiiiiii• 01 октября 2023

Чому патріоти ті, хто залишився в Україні?

Всерівно не розумію, чому українці які тут залишилися вважаються патріотами, а які виїхали - не патріоти? Невже не можна любити Україну в душі, але шукати кращого життя для себе?
Моя прародичі під час війни вміщали в Канаду, популяризували Україну, церкви відкрили укр, книги писали українською. Зараз правнуки допоможуть Україні. Ніхто не забув що вони українці.
У мене багато друзів за кордоном, і всі допомагають, крутяться. Дуже велика підтримка звідти.
А є друзі які нічим тут не займаються, але патріоти.
Невже патріотизм проявляється у місцізнаходженні? Невже патріотизм тільки в межах України?
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляОбиван1
Тому що чим більше людей виїде тим слабшою буде країна. А тепер уявіть, що всі 30 млн виїхали, країна відразу загине. А ті емігранти через декілька століть асимілюються і від українців нічого залишиться. Ось тому ні в якому разі не можна вважати патріотами людей які покинули Україну.
Люди виїхали, тому що тут відчували себе слабкішими, ніж там. Слабі люди ослабляють країну, тому добре, що люди виїхали, щоб стати сильніше. Дай Бог, там будуть мати сили, щоб допомагати нам. Або накоплять сили і захочуть повернутись.
freedom_2015• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
А якщо люди тут не виживали, то що їм було робити?
якщо це люди з небезпечних регіонів то виїхати це нормально ,але що спільного це має з патріотизмом ?це просто здоровий глузд і єдиний вихід для них .Для мене найгірше це покинути свій дім ,тому дуже співчуваю людям з окупації або без житла
LudaSHS• 01 октября 2023
Ответ дляВітерець
Мені цікаво, а як сірійці, що залишились в Сирії, відносяться до тих, хто виїхав як біженець...
У мусульман, у некоторых ’ патриоты’ бомбами подрывают детей. За идею и страну.
Так что образы патриотизма по миру разные, а еще с разных точек зрения
LudaSHS• 01 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Взагалі у цього слова є дуже широке трактування
Ага
И с разных научных течений
Наталья557• 01 октября 2023
Ответ дляnata.ant
Згідна що влада їм не допомогла,могли б переїхати по Україні
Смотря кто. И у кого какие возможности. Кто-то может платить аренду квартиры, кто-то нет. Даже в Киеве не так легко найти работу, что уж говорить за другие города. Государство должно помагать, но этого нет.
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Верю, верю, что слова за границей опаснее, чем реальная угроза тут, поэтому и писала на 1 странице. Кукуха у всех разная
Разве осуждение уехавших как-то помогает справляться с трудностями в Украине? Хотя, возможно, действительно эта злость дает силы.
lilu502• 01 октября 2023
для когось війни не було ні тут, ні там…
Млин• 01 октября 2023
патріот тільки той хто розмовляє державною!
спейси• 01 октября 2023
Из детства помню,дед говорил:’Люблю цветы на чужом балконе’
Наталья557• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Я понимаю. Пытаюсь уточнить ваше понимание патриотизма. Вот живет в Украине, допустим, одинокая женщина с ребенком. Она не может быть патриотом?
Нет, не может
Вітерець• 01 октября 2023
Ответ дляНаталья557
Нет, не может
Как это )))
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Патриот это тот, который готов жизнь свою отдать за Родину
Не оглядываясь на детей, родителей, близких
Остальные - просто любят свою страну, им здесь удобно, либо привыкли...
Как это ’не оглядываясь’? Вот даже недавно была здесь тема про многодетную маму, которая воюет. Она говорила в интервью, что делает это ради будущего детей. Она не патриот?
LudaSHS• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Я против вообще осуждения и влезание не в свое дело, за то , чтоб фрустрации каждый проходил, не гробя соседа.
И не манипулировал печальками обижульками
Irpland• 01 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Та ви знаєте навіть сама сильна людина іноді хоче похникати. Мені її шкода, вона паше і дійсно іноді руки опускаються у людини
Паше щоби що? Щоби закріпитись в чужій країні, вона молодець, все в неї вийде і асимілюється в Польші. Її діти будуть вдячні за такий вчинок, бо будуть з народження вважати себе поляками. Без сарказму, це непростий шлях інтеграції в чуде суспільство.
L-i-s-a-92af• 01 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Какое кому дело какой путь выбрал человек. Беда у всех. Это не пройдет мимо- ни у выехавших, но тутешних. Бывает выехавшая кукухой едет больше, чем тутешняя.
Но вот пипи...й меряться - ох
Кто всрався..
Один маркер хороший- когда украинцы чублятся внутри, значит облегчение, иначе б встали роем на внешнего врага, а как попустит - так внутри начинает.
Что значит родичи гноблять?
Они ее там содержат, урезают выплаты?
Есть нечего?
Тоже мне печалька обижулька. Прикиньте каково под градами, когда жрать нечего, лечить нечем, а не родич написал в Вайбер - то вауууу бяда бяда
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Есть обратные исследования, что это влияет на уровень кортизола и адреналина, поэтому
номер 1 - выключить инет., и лечить себя.
Хрен редьки не слаще))) я предпочитаю лечиться интернетом.
karpenko73• 01 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ой если брать политологию, как науку, то там еще виды патриотизма.. если брать с точки зрения науки философии , то можно спорить месяцами
И все будут правы. Кто в широком смысле, кто в узком
А если взять религию и их смысл, то труба-- там переспаться раз плюнуть.
Ведь смерники ислама с бомбами - тоже ’ патриоты’.

Иак что глупо делить тут вот так, и в самой сути базовых принципов патриотизма.
Конечно, вы правы
У каждого своя правда и видение ситуации
Может и гиркин патриот, потому что понимает, что без захватнических войн его болото не выжевет
Но если говорить про наших людей, для меня патриот это тот, для кого главнее всего защитить свою Родину
Своих людей
Я, например, люблю Украину
Но, для меня сильнее ответственность перед моим ребёнком
Как то вот так
karpenko73• 01 октября 2023
Ответ дляМлин
Не, ше треба вишиванку
Khmelnichanka• 01 октября 2023
Знов за рибу гроші...
Не всі, хто залишились, патріоти.
Не всі, хто виїхали, зрадники.
Та ми навряд чи переконаєм один одного.
Тут хоч би просто навчитись не цькувати за особистий вибір...
karpenko73• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Оглядываясь, это дети и родные держат

Вы что же, думаете, что добровольцы просто так пошли повоевать туда?
Они как раз за людей и воюют
Их просто дети и старые родители не остановили
Они приняли решение, что должны защитить
Наталья557• 01 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Конечно, вы правы
Своих людей
Я, например, люблю Украину
Как то вот так
У вас адекватное видение ситуации. По сути и не приписывая себе того, чего нет.
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляfreedom_2015
Але вони вже не можуть називатися патриотами? Чому так?
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляНаталья557
Нет, не может
Т.е. она не может искренне любить свою родину?
Наталья557• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Вы тоже можете искренно любить соседских детей, но жизнь сможете отдать только ради своего ребенка.
freedom_2015• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Патріоти як вище писали на фронті ,в лікарнях ітд.Всі інші максимум люблять країну .Але це моє бачення звісно
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Конечно, вы правы
Своих людей
Я, например, люблю Украину
Как то вот так
Так ваш ребенок это тоже Украина. Заботясь о нем, вы делаете важный вклад в будущее страны.
Подрысь• 01 октября 2023
Ответ дляIrpland
Тому що вона вибрала для себе краще життя, в стабільній країні, до чого тут патріотизм? Сплачує податки Украіні? Ні! Яким чином популяризація українських днів раз на місяць в Канаді допомогла Україні на міжнародному рівні? Ніяк.
зате ми повиннi вшановувати Квiтку Цiсик, яка Украiну не бачила, а лише спiвала украiнських пiсень. Вулицi вон поназивали в ii честь.. Так любила краiну здалеку, то могла б переiхати.. Але ж нi, життя в Америцi краще було, синтiше.
Без_паніки• 01 октября 2023
патріотизм - любов до Батьківщини залежить не від того, що ви кажете і що ви відчуваєте, а від того, що ви робите заради України.

Це так само як любов чоловіка до жінки. Він може її любити (як кажуть по-своєму), але якщо вона не відчуває цієї любові, то який в тому сенс?)

Якщо ви облаштовуєте своє життя в іншій країні - це нормально, але ж ви будете працювати на благо іншої країни, будете частиною іншого суспільства. Але це не завадить вам просто любити Україну)
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Оглядываясь, это дети и родные держат

Они как раз за людей и воюют
Но я не понимаю, почему вы патриотизм связываете только с защитой страны от внешней угрозы. Получается, у нас до войны патриотов не могло быть, в принципе, потому что никому не надо было воевать?
Argesha• 01 октября 2023
Тут вже навіть як ти з ЗУ - то ворог народу, і ’не нюхав війни’, і не маєш права ні на що, особливо виїхати, а ви про виїхавших.