Lysiiiiii• 01 октября 2023

Чому патріоти ті, хто залишився в Україні?

Всерівно не розумію, чому українці які тут залишилися вважаються патріотами, а які виїхали - не патріоти? Невже не можна любити Україну в душі, але шукати кращого життя для себе?
Моя прародичі під час війни вміщали в Канаду, популяризували Україну, церкви відкрили укр, книги писали українською. Зараз правнуки допоможуть Україні. Ніхто не забув що вони українці.
У мене багато друзів за кордоном, і всі допомагають, крутяться. Дуже велика підтримка звідти.
А є друзі які нічим тут не займаються, але патріоти.
Невже патріотизм проявляється у місцізнаходженні? Невже патріотизм тільки в межах України?
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Одинокая мама ходит на работу и растит ребенка. Это разве не конкретные действия?
где она ходит на работу и растит ребенка? В Польше или Германии или в Украине?
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляНаталья557
Я?) Нет, у меня нет повода стыдить кого-то. Ни я, ни мой муж не на войне. Во всяком случае пока. И слово патриот к себе никогда не применяла. Не считаю, что заслужила носить этот титул.
Вот вы, пытаетесь выбить этот термин от других по отношению к себе. Лично мне уже смешно это наблюдать
А вот почему вас так беспокоит, что кто-то якобы необоснованно считает себя патриотом?
Ira_Do• 01 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я не вірю в пособія. Нормальна людина не проживе на пособіє.
Ой як багатьох знаю, які там живуть на них так, що в Україні їм і не снилось
Наталья557• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Вам наверно интересно со мной вести дискуссию
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Вы как и я просто из тех, которые заняты своими делами
А есть люди, которые рождаются раз на миллион
Вообще не поддерживаю такую философию. В моем восприятии каждый человек уникален и одинаково ценнен для мира.
karpenko73• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Правильно, все мы разные
И у каждого своё мнение
Я своё никому не навязываю
Пишу, как чувствую, как думаю
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
каждый человек уникален, но его ценность для людей, общества и страны не одинаковая))
Может для мира да, но что такое мир?)
А для своих близких он вообще ценнее всех на свете.
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А як Україна це відчує? Якщо справді вони більше відпочили, краще і більше працюватимуть, при цьому пересилатимуть гроші в Україну як ті заробітчани, що в Італіях десятиліттями працювали (і це була дуже вагома частка ВВП між іншим) , то нехай.
Головне, що вони роблять, це те, що вони дают тім, хто залишився, відчуття якогось тилу. Як тут написала одна жінка, коли хтось виставив фейк про скорочення виплат в Німеччині: як шкода! Вона в Україні і ії дуже гріло, що, якщо стане зовсім важко, вона з дитиною поїде до Німеччини. А чому вона знає, що там ії було би добре? Завдяки тім, хто виїхав.
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Где угодно.
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Але і на відстанні можна підтримувати.
на відстані підтримувати - це щось спеціально робити заради України. Це складніше.
В Україні для цього достатньо просто жити і робити свою справу: лікувати людей, вчити їх дітей в школі, підмітати вулиці, купувати каву у невеликій кав´ярні, робити манікюр в салоні і тд.
Teonaa• 01 октября 2023
Якщо людина «виїхала шукати кращого життя для себе (для себе, підкреслюю), то який вона патріот? Що Україні з того іі кращого життя?

Якщо ти в Україні просто сидиш рівно на попі і живеш, як по течіі пливеш (як усі ми) - який ти патріот. Ну сидиш і сиди, державі ні холодно, ні жарко

Яка різниця де жити життя для себе? Це не впливає на патріот ти чи ні.

На мою думку в вік передових технологій та дистанційки, гонитви за грошима -поняття «патріот» трохи застаріле в практичному сенсі. Подивіться на розумних (точніше багатих), на тих, хто при владі ітд.
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляНаталья557
Да, интересно, иначе не вела бы))
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Где угодно.
причем здесь тогда патриотизм и любовь к Украине?))
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Может для мира да, но что такое мир?)
Даже если мир и поделен на страны, то все они связаны друг с другом. И чем дальше, тем больше. Налаживая свою жизнь, ты налаживаешь жизнь своей семьи, страны и мира в целом.
Ирина-bbd0• 01 октября 2023
Ответ дляIra_Do
А ви мене заставили задуматись… Без сарказму та іронії, чи може хтось назвати звичайного українця за кордоном, який виїхав і щось робить для України. Бо єдине, що я бачу у звичайних біженців це їх розповіді про «нове життя, нові можливості, подорожі по країні, в якій живуть та сусідніх країнах і захоплення неймовірними краєвидами, яких вони до цього не бачили» (все це цитати) Ну і ще може хтось там розповідає, де безкоштовно що взяти, і бідканням, як їм там важко, а чогось такого, про що ви пишете я не бачила і не зустрічала.
Кстати вчера в теме видела делились бюджетами и расходами. Бензин.еда.то сьооо и ни у дной не было ’помощь или донат на зсу’))
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Я выше уже столько всего написала об этом, что не хочу повторяться)
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
налаживаете жизнь своей семьи и страны, в которой живете - вы правы.
Если вы космополит и ваша родина весь мир, тогда повторю вопрос, причем здесь Украина?
Вы любите своего ребенка точно так же как и всех детей во всем мире?
Или все таки его вы любите как-то по-особенному?
Ирина-bbd0• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
Господи,чего только не придумают и какую высокопарную философию не подведут)))
maks_ibag• 01 октября 2023
Може не всі і патріоти ,але як мінімум підтримують економіку своєї країни. Яка користь від укр.церкви в Канаді не розумію. Ще Україну підтримують заробітчани, які кожного місяця відправляють кошти додому. Всі інші, які живуть за кордоном сім’ями, працюють на іншу державу. Ї їхні патріотичні стрічки, та заклики любити,
, шанувати, і боротися за Україну ’роблять мені нерви’
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
При том, что Украина это часть мира.
То, что я люблю своих собственных детей, помогает мне любить больше чужих.
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Как вы думаете, зачем я этим занимаюсь, учитывая, что сама я не выехала и уже и не собираюсь и из близких у меня тоже никто не выезжал и не стремится?
Khmelnichanka• 01 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Потому что там спрашивали конкретно про расходы на жизнь в той или иной стране. А кроме них, ес-но, есть и другие расходы: и те же донаты, и комунальные за украинское жилье (у кого оно есть), и помощь родственникам- друзьям и прочее.
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляanducci
При том, что Украина это часть мира.
а в чем проявляется ваша любовь к чужим детям?
Без_паніки• 01 октября 2023
Ответ дляTeonaa

Ви можете дозволити собі просто сидіти в Україні?)
чи ви все ж ходите на работу, виконуєте якусь суспільно значиму роботу, витрачаєете гроші, сплачуєте податки і тд?
Renesmeе 16• 01 октября 2023
Ответ дляhruzantemka
Осуждать тех, кто выехал из опасных регионов точно не стоит.
Так згідна
ира-мама-полинки• 01 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Подруга набрала , і плакала що її гноблять друзі і родичі, що вона виїхала.
Як вже всі люблять Україну здалеку))
В мене над головою позаминулої ночі збивали 20!!!! шахедів!!! Я не нию: скинула трохи грошей двом знайомим (один воює, один волонтер), прокляла русню і живу своє життя далі!!!
І я не кажу, що я патріотка - це мій вибір жити в Україні зараз!! А Ваш вибір - виїхати! Або повертайтесь і вносте свою маленьку часточку в Перемогу, або не звиздіть!!!
ира-мама-полинки• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
От 100 %!!
Teonaa• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Все, що Ви перелічили, це в моєму розумінні «сидіти»🤷‍♀️
Teonaa• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Ми ж обговорюємо патріотизм
А в праці та витрачанні він не проявляється.
Патріоти - вони змінюють свою державу на краще: створюють якісь організації для організованого впливу на тето. Наприклад на боротьбу з корупцією, на протидію беззаконню, розкраданню всього на світі.
Я таких організацій не знаю
anducci• 01 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Люблю с ними общаться, помогать им чувствовать свою ценность и уникальность, поддерживать их интересы.