Всерівно не розумію, чому українці які тут залишилися вважаються патріотами, а які виїхали - не патріоти? Невже не можна любити Україну в душі, але шукати кращого життя для себе?
Моя прародичі під час війни вміщали в Канаду, популяризували Україну, церкви відкрили укр, книги писали українською. Зараз правнуки допоможуть Україні. Ніхто не забув що вони українці.
У мене багато друзів за кордоном, і всі допомагають, крутяться. Дуже велика підтримка звідти.
А є друзі які нічим тут не займаються, але патріоти.
Невже патріотизм проявляється у місцізнаходженні? Невже патріотизм тільки в межах України?
Киев_Елена• 01 октября 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Ну какие патриоты сидя на пособиях и ждать чтобы не дай бог их не отменили и война продолжалась,бред полный, выехали - обживайтесь спокойно.Да и патриотов уже не осталось истинных не там не тут.
Куда ж делись патриоты?
Ответ дляЕлена-0f43
Я не вірю в пособія. Нормальна людина не проживе на пособіє.
Чашечка кофе• 01 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ну можна виїхати і взагалі мовчати, але завдяки їм і школа колись відкрилася українська, і церква. Це дуже важливо для України.
В Канаді велика українська діаспора, але сумніваюся, що ваша подруга до неї відноситься
Наталья557• 01 октября 2023
Автор, а какая разница кто что думает и какое у кого понимание о патриотизме?
Лично для меня патриотами имеют право называть себя только те, чьи мужья и сыновья на войне. Все остальные - просто ждут - кто за границей, кто в Украине.
Виїхали справжні патріоти, особливо з купленими довідками, з брехнями, що живуть там на пільгових умовах, а в Україні здають житло по максимуму. Вони ж піднімають економіку, дають прихисток, забирають ’зайві гроші’ з тих, хто вимушено переїхав. Жінки, що бухають днями, що в скандалах зі службами піклування дітей,що пишуть чоловікам ’прости, нашла другого’. Війна показала нутро.
І я не про тих, хто дійсно рятувався (навіть з відносно тихих регіонів), не про тих, хто допомагає армії (знаю і таких), не ті, що закатали рукави й пішли працювати, бо допомога то не назавжди.
Ответ дляYN8678
Люди которые остались в Украине поддерживают Украину в экономическом вопросе т.к. магазины/услуги/налоги и тд платится тут.
Но это не про патриотизм, это про помощь государству больше
Під час війни тіньовий бізнес пішов у гору, чи ви про вимушені податки?
Чашечка кофе• 01 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Моя подруга не в Канаді. Вона в Польщі, допомога так собі там.
Вибачте, що одразу не дають віллу та спорткар
Ответ дляLysiiiiii
Давайте всей советчицей пожалеем подружку, потому что родич ей чтото сказал, бедная несчасная
Как она выдерживает то это все? 🤷♀️🙃🙃🙃 какие ужасы проходит, это не точно наши южане каждую ночь, фронтовые каждый час. Подружка в беде! Боже боже
Ответ дляLysiiiiii
Робить рівно стільки скілтки і всі інші емігранти. Моя колега допомогла відновленню УПЦ в Німеччині, організовувала недільні вечори зі священником. Це ніяк не допомогло українській цеокві в Україні. Це допомогло емігрантам об‘єднатись в чужій країні і мати місце - де ти свій. Наш тренер з танців поститт фото з Німмечини постить фото тренувань з українськими біженцями, передає «вітання» і думками з нами, з Україною. Але на оплату це не впливає, постійно піднімається, при цьому тренера поставила замість себе в Україні жах, постійно в телефоні на тренуваннях. Зате патріотичні сердечки;)
Ответ дляLysiiiiii
Я про все сферы.
Очень много людей покупают продукты в супермаркетах, а стоимость продуктов входит 20% пдв, люди ходят в кафе, покупают вещи, делают ногти, ходят к врачам и тд.
И это позволяет стране хоть как то жить в экономическом плане
hruzantemka• 01 октября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Якщо всі патріоти 40 мільйонів виїдуть що буде з Україною? Чи патріоти тоді вони
Осуждать тех, кто выехал из опасных регионов точно не стоит.
Ответ дляIrpland
Він має безкоштовно робити тренування ? Хм
Чашечка кофе• 01 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Дійсно нам під ракетами та дронами її дуже важко зрозуміти
Iren4iC2021• 01 октября 2023
Ответ дляanuta 27
Сегодня явно обострение здесь , честное слово
Тут каждый день обострение. Как не тема - я в Украине, но когда снимут особия или как это они собрались оставаться в ес
их выгонят. Про многодетных уж что писать . Что то с людьми случилось ...
Ответ дляНаталья557
А у кого нет мужей и сыновей подходящего возраста , должны были сами идти?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 октября 2023
в данном контексте ’закордоном’ пишется вместе. Родину лучше любить издалека, да?))
Iren4iC2021• 01 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ничего так не мешает украинцам и их не ослабляет - как забава- чубится чубами друг с другом.
Особенно объявления о поиске квартиры в фб))) мы не беженцы , мы здесь живём 5 лет. Или мы не заробитчане , нам бы войну пережить. Сами себя позорим.