L-i-s-a-92af• 01 октября 2023
День захисника та захисниць 1 жовтня: "Сильні наближають переможні часи"
’Що можна встигнути за хвилину? Яке значення вона може мати для історії? Які доленосні кроки можна зробити протягом цієї хвилини? Всі ці питання навіює і сьогоднішня дата, і місце, де я зараз перебуваю. Позаду мене – Золоті ворота. Довкола – сучасний Київ. Позаду – тисячолітня велична брама, яка захищала вхід до столиці.
Перед кожним із нас і задля кожного з нас стоять наші сучасні вартові, наші бійці вздовж лінії фронту, які захищають нашу землю сьогодні. Над Золотими воротами зведена надбрамна церква Пресвятої Богородиці, що служила небесному захисту міста. Небо над нами сьогодні захищають сили ППО та всі наші воїни, берегинею яких є і Покрова.
І я, і наш народ, і наша країна зараз, у якомусь сенсі слова, – на перехресті історії. На шляху до переломних моментів. Де з пам’яттю про минуле ми творимо сьогодення і пишемо нову сторінку своєї долі. Це особливо зрозуміло й помітно в цей день – День захисників і захисниць України. Державне свято, яке стало по-справжньому національним. Народним святом. Святом мільйонів українців, які боронять свою землю та не зупиняються ні на мить. І сьогодні, рівно о 9-й годині, на знак поваги й вдячності їм Україна зупиниться на одну хвилину.
Центральні вулиці та площі наших міст, транспорт, усі ми, хоч би де перебували, маємо зупинитись і вшанувати пам’ять полеглих героїв. І подякуємо всім нашим захисникам.
Цей час – гарна можливість, аби подумати про важливе. Згадати важливе. Згадати іншу хвилину – першу хвилину повномасштабної війни. Хвилину, яка змінила все. Розділила життя на до і після 24 лютого. Змінила кожного з нас. І доказом є відповіді на питання: ким ми були до 24 лютого? Ким є зараз? Якими маємо стати?
24 лютого почалося не коли годинник показав північ, а коли ворог почав наступ. Для нас перші хвилини того дня – це перші ракети й перші удари по Україні. Звертаючись до наших сил оборони й безпеки в ту мить, я казав: «Стійте міцно! Ви все, що в нас є…»
Чашечка кофе• 01 октября 2023
Сильна промова! Пам‘ятаємо, шануємо та дякуємо кожному Захисникові та кожній Захисниці України
Ответ дляMorska02
Удалено администрацией...
То підіть послухайте промову хйла!
Він вас з ’ днем воссоединения днр и лнр з росією’ привітає
Ответ дляMorska02
Удалено администрацией...
У тисячах і десятках тисяч смертей винен виключто той,хто агресор-рф і її кончений народ.
А ви,я бачу,старанно працюєте на їх інформаційному фронті
Яка саме мета вашого цього висеру?
Mrs.Ochmonek• 01 октября 2023
Слава Героям, що захищають Україну! Уклін усім захисникам
П.с. Захисники - це і чоловіки, і жінки. Філологічно множина має на увазі представників обох статей, то зайве казати - День захисників і захисниць
Mrs.Ochmonek• 01 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Яка саме мета вашого цього висеру?
Не добачаю: там у неї на аватарці справді Оксана Марченко?
Ответ дляMorska02
Удалено администрацией...
Сподіваюсь,що всі ваші ’купа друзів, знайомих у Новій Каховці, Голій Пристані, Олешках’ зараз воюють за звільнення своїх міст?
Бо як розповідати про опір,то зазвичай такі,як ви, прикриваються ЗСУ з кадрових і мобілізованих зі Львова,Ужгорода чи Вінниці.
Про Зеленського ви так сорочку не рвіть:мінськ-3- капітуляцію України,він точно не підпише.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Цьоцю, вони ОКУПОВАНІ кривавими, скаженими московитами! О-ку-по-ва-ні! Ви, трясця, хоч розумієте, що це таке?! А хочете я накидаю скрінів, ЩО саме пишуть вони про те зелене мерзенне чмо, яке здало їхні житття на поталу оржді, га? Боже-боже, як пекельно, просто нестерпно жити серед таких недалеких, не здатних критично думати, аналізувати, робити очевидні висновки співвітчизників. Божечки, ну за що Україні таке покарання??!((((
Ответ дляMorska02
А оце привітання Залізного Генерала дійсно Справжнє. Щире, не лицемірно надумане. Привітання, що хочеться слухати, а не закривати поспішно відео при вигляді серійного ухилянта й зрадника, що читає по бамашкє.
Ну хоч хтось вам до вподоби)
То що там з друзями з Нової Каховки, Голої Пристані, Олешках? Вони на фронті чи у підпіллі скидають ЗСУ координати окупантів?
Ответ дляMorska02
Можна воювати за звільнення своїх міст і у підпіллі у окупації,а не чекати,поки прийде хлопець з Вінниці і їх звільнить.
Ответ дляMorska02
Удалено администрацией...
Накидайте скрінів,як вони боряться за Україну в окупації.
Можете ще скрінів,що саме ви робите для деокупації української території
Ответ дляMorska02
Удалено администрацией...
Бачу, в баню вам як коритить)))
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляMorska02
Удалено администрацией...
Тепер і я вас запам’ятаю)) як тітку без критичного мислення, любительку шоколадної сивочолої плісняви, яка ще й видає себе за бандерівку.
Яка, напевно, ще й подушки бісером вишиває ))
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви хоч розумієте, що ВСЕ, що я тут написала і на що ви ( ні краплі не сумніваюсь) потикали пальчиком-поскаржились - правда. Правда, що підкріплена незаперечними фактами з прізвищами, подіями, фактажем тощо Для цього просто треба мати критичне мислення, все. Джерела - відкриті, іноземні, зокрема. Все там. Всі факти держаної зради поставлених кремлем скоморохів, на чолі з Бєнєю (якого показово ’судить’ зелене шобло, аби не здати боса штатам) і фсбешного крота Козиря. Критичне мислення, тітко! Все! Я розумію, Вас бентежить...ні не так....бісить ця незаперечна правда, але зізнатись в цьому духу не вистачає, бо тоді доведеться усвідомити, що ви теж винні в тому жахітті, що сталось, бо ’хоть паржом’, ’хуже нє будєт’, ’сайдьомся пасєрєдинє’ тощо. Тьху, гидко!
Я аж ніяк не прихильниця Порошенка, з чого такі висновки раптом?! Знаю, брак інтелекту, а як наслідок - заїжджена методичка: людина на підставі очевидних фактів та подій жорстко критикує зрадницьку владу, що мала на меті злити країну, значить, вона, ця людина, ’любителька шоколадної сивочолої плісняви’.) Бінго, трясця! Досить вже експлуатувати те іпсо з зеленої ОПи. Досить. Це прерогатива виключно зеленних ботів на зарплатні й недалеких домогосподарок, що живують в ’ящику’, розумієте?
Щодо мене) Людина, ’ яка ще й видає себе за бандерівку’ донатить постійно ЗСУ, навіть коли на карті залишається 1000 грн. Донатить людям-військовим, яких знає й не дуже...на тепловізори, на пікапи, прилади нічного бачення, броніки, яких просто катастрофічно не вистачає, бо ця гнила, корумпована ’влада’ дерибанить безсоромно, безбожно, в колосальних, нечуваних масштабах фінансову, гуманітарну допомогу західних партнерів. Скоти. Просто мерзенні зелені скоти. І ці військові мені потім щиро дякують в приваті ( ми товаришуємо давно, ще з Майдану), це справді дуже-дуже-дуже зворушливо. Моя родина періодично купує й відносить у волонтерській місцевий центр все необхідне для військових: продукти хар-я, предмети гігієни, шкарпетки, труси, футболки тощо, бо навіть цього не вистачає, бо ця продажна шобла зелена ніяк не нажереться, щоб вони, чорти гидотні, вдавились! А ще, ця людина, ’ яка ще й видає себе за бандерівку’, на початку повномасштабного вторгнення ( про яке, курва, ’влада’ достеменно знала, але спромоглася лише заздалегідь вивезти своїх личинок поооодалі від України, натомість заколихувала громадян колисковими про ті осоружні ’шашличкі да солнце, сидіть, мовляв, не парьтесь, все пад кантролєм...блд, зрадницька гнидота!) прийняла в своїй квартирі біженців з Запоріжжя й вони кілька м-ців абсолютно безкоштовно жили, не оплачуючи навіть комуналку. І ми ще й досі листуємося, хоч вони вже давно за кордоном, бо пам’ятають ту руку допомоги в найтяжчі часи. Запам’ятали, сподіваюсь?)
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляMorska02
Все що ви написали в першій частині - це про вас, це все ваші проекції. На жаль, людям які підпадають під вплив сект марно щось говорити, аргументувати, вказувати на відсутність логіки і того самого критичного мислення.
А мелодію шоколадної плісняви я розпізнаю уже з перших нот ) Тільки ця партія (а для мене - секта) настільки сильно агресує, сипле фейками і по методичках транслює одні і ті ж фрази.
Те, що ви донатите вас ніяк не виправдовує у вашій роботі на розкол.
пс. ’потикали пальчиком-поскаржились’ - ні, я взагалі не скаржилась в цій темі, вважаю коли з’являється такий новий нік, то дописи повинні залишитись для історії цього ніку.
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляMorska02
До речі про бєню. В іншій темі у вашої колеги я поцікавилась джерелом інформації, що Штати дійсно запросили екстрадикцію цього злочинця. І щось відповіді нема )) Ваше крититичне мислення сприрається на які джерела? Чи це інтуїція?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Слухайте, шановна, ви читали мій меседж? У вас проблеми з розумінням прочитаного? Дислексія? Ну, тоді читайте по літерах. Яка в дідька секта?! Яка в дідька ’мелодія шоколадної плісняви’?! Який в дідька розкол?! Ви справді не розумієте, що це малороське блювотиння прийшло просрати Україну? Ви дійсно ЦЕ не розумієте чи прикидаєтесь рибкою гупі? Ви дійсно не розумієте причинно-наслідкового зв’язку того, що сталося? Та достатньо глянути кілька секунд на те реальне випадкове непорозуміння при владі: торохтить, як маракас, наповнений чужими словами, чужими емоціями, як горошинами, а своїх нема, як і почуттів, совісті, відповідальності. Гаварящая галава, що вчасно мімікрувала під обставини. Стоїть по коліна в крові тих, що загинули з його вини, і грає чергову роль, цинічна потвора. Сподіваюсь, що суспільство хоч в якійсь частині еволюціонує. Бо якщо ніт, то суїцид неминучий. Шкода, що такі, як ви цього не розуміють, чи зрозуміють надто пізно. Для України. Зарікалася дискутувати з зєлеботами, але не втрималась. Каюсь.
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляMorska02
У вас істерика, ви не вмієте дискутувати) Якийсь брудний потік свідомості і більш нічого.
І ’ бот’- порохобот, це як раз ви. Ви не зі мною дискутуєте, а пишете простині тексту сама до себе, до своїх власних фантазій і уявлень, які склались через інформаційну бульбашку, в якій ви перебуваєте.
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляMorska02
І на конкретне питання відповісти не можете, що дуже передбачувано.
Ответ дляMrs.Ochmonek
До слова, заскриню цю...ееее....дискусію й розміщу на своєму ще молодому тг-каналі ( в мене наразі 23 тис. підписників, але це лише початок ). Як показовий, типовий випадок виборця зєлєнкага. Є серед них багацько жителів південних містечок, яким, незважаючи на криваву пастку, що уготували їм зелені покидьки, вдалось евакуюватись. Дехто мене переконував, що таких ось, як ви, можна переконати - промовистими фактами, реальним фактажем, зафільмованими свідченнями очевидців тощо. Якщо чесно, у мене є там сабж на цю тему, йде активна дискусія. А ця розмова спеціально мною ініційована на ’мамському сайті’, де збирається відповідний зріз суспільства. Я її анонсувала, так) Перепрошую, то був експеримент, дяка, що не розчарували)))) Дати лінк на мій канал? :)