Кружите меня,кружите• 01 октября 2023
як здавати такий аналіз?
потрібно здати аналіз сечі добовий. Чи можна її зберігати на балконі цю добу? Бо зараз снімаю кімнату та в туалеті залишати не варіант.
Чи якщо в кімнаті під ліжко поставити та кришкою закривати чи не буде мені запаху?
Роздратована шкіра• 01 октября 2023
На балконе.. у нас жара днём ,к примеру . И на балконе соответственно тоже.
Кружите меня,кружите
• 01 октября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
накрити чимось не допомоєе? у мене теж жара
Роздратована шкіра• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А в холодильник нижнюю полку нельзя ?
Кружите меня,кружите
• 01 октября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
А в холодильник нижнюю полку нельзя ?
холодильник з сусідами по квартирі напополам( є тільки балкон та кімната моя
Физрукая• 01 октября 2023
Співчуваю вам. Колись жили в гуртожитку і це була лише кімната, то там і зберігала, під столом. А якщо багато пʼєте, то може не вистачити банки, от де особливо весело🤪
Роздратована шкіра• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А вы ёмкость поставьте во что-то закрытое. Не будут же они смотреть
Кружите меня,кружите
• 01 октября 2023
Ответ дляФизрукая
це тимчасово) ой, я багато п´ю. шо, ведро одразу брати?
Кружите меня,кружите
• 01 октября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
а вдруг запах потянет? стремно)
Физрукая• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Можна потім змішати, бо банку хоч закрити можна добре. Це був треш. Я тоді вагітна була, лікар казав пити багато і банки не вистачало🙈
Ще згадалось, як таке в роддомі робили. У них там в туалеті спец полиці для такого, і стоїть купа тих банок з іменами. Добре, що у мене з нюхом проблеми.
Кружите меня,кружите
• 01 октября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Тоже цистит? (
Завтра иду сдавать оа мочи(
НІ, ендокринолог назначив на кортизол здавати