Яжемать Мне можно• 01 октября 2023
Як пережити утрату близької людини?
Померла бабуся 27 вересня
Їй було 67 років, збиралася їхати за речами онуку, втратила свідомість і все, приїхала швидка і констатувала смерть
Мені подзвонила мама, від сказаного я спочатку стояла в шоці, а потім не могла зупинити сльози, ледь доїхала в потязі додому
Сьогодні четвертий день, серце розривається на маленькі частинки, кожну хвилину згадую бабусю, всі пережиті з нею моменти, як тільки подумаю, що вона більше ніколи не зустріне мене на лавочці після роботи хочеться кричати на весь світ, піти за нею, вона була мені як моя друга мама
Не знаю як жити далі…
ЭтаваНиМожетБыть• 01 октября 2023
Як я Вас розумію😥. Вчора було 9 днів, як нема моєї матусі... Не знаю, як жити далі...
Яжемать Мне можно
• 01 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Прийміть мої співчуття(
ЭтаваНиМожетБыть• 01 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Прийміть мої співчуття(
Дякую, і Ви прийміть. Маю надію, що їм там краще... Але як боляче, до крику
Божий одуванчик• 01 октября 2023
Почти молодая умерла и не мучалась это говорит о том что хороший человек была .
У меня отец в этом возрасте страшные боли (( поэтому лучше как ваша бабушка умирать .
Тётя Хрюша• 01 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так як всі інші живуть. Відплачете і легше буде
месяцкие• 01 октября 2023
Я не знаю, як вам допомогти, в мене померла найрідніша мама на 67році, просто в мене на руках, я робила штучне дихання, швидка константувала смерть, вже пів року я не живу, просто існую.....
Тётя Хрюша• 01 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Не можна так себе поводити, вам що, немає для кого жити?
Діти, чоловік, робота гарно відволікає
Моль Моллівна• 01 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Боже не пишуть херню. Ви хочете сказати, що всі хто мучаться погані люди?
Люблю_смаколики• 01 октября 2023
А я боюсь, щоб у випадку смерті (особливо в теперішній час) за мною довго не горювали. А продовжували жити далі.
Божий одуванчик• 01 октября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Ну не зря же про карму , семь поколений говорят .. думаю что то в этом есть ..
вот вам и бозе.. не сри другим и прочее как говорится
ВасильевнаЯ• 01 октября 2023
В 67 это не рано, она успела пожить, а вот моя мама умерла в 31, с этим смириться невозможно. И сколько сейчас молодых гибнет, которые не успели ни пожить, ни детей родить. Понятно что для вас не утешение, что кто то умер совсем молодым. Но многие мечтали бы дожить до 67 и умереть такой легкой смертью
КондуктЕр тролейбуса• 01 октября 2023
У меня мама, в крыму, сейчас в реанимации, я как в каком-то вакуме, пустоте, в Крыму с мамой сестра, но мне очень страшно, что я не с смогу приехать.... Плачу
Миловидна леді• 01 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Обнимаю вас,и автора тоже. 2,5 месяца ушёл мой папочка,внезапно. Я с ним не попрощалась. Болит ,мне кажется, сильнее с каждым днем
Миловидна леді• 01 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мой папа в Донецке( Я не смогла тоже к нему приехать
Крию матом страшно• 01 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Прийміть мої співчуття(
моeй бабушки neт ужe 27 лeт, и, я до сиx пор каждый дenь ee вспомиnаю.
ЭтаваНиМожетБыть• 01 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Ми з чоловіком до приїзду швидкої весь час робили штучне дихання і масаж серця, не допомогло...
Сумка з негодою• 01 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Знаю много хороших и добрых, которые тяжело умирали. Ваши слова просто треш...
Сумка з негодою• 01 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Вы медик?
Божий одуванчик• 01 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
вот вам и трэшь …не сри другим и прочее как говорится
Сумка з негодою• 01 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Божий одуванчик• 01 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...
Та да и чем то серьезным , я б вам посоветовала ))
Сумка з негодою• 01 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Я не пишу бред в интернете, в отличие от вас.
Божий одуванчик• 01 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
🤡флуд разводите , переход на личности . Хоть бы правила форума читали перед тем как лезть что то писать 🤷♀️.. не отвечаю далее .. из за того что это все не по теме автора . На базар сходите .. успехов
жижифреймут• 02 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Странно, у моей знакомой тоже мать умерла 22го...
месяцкие• 02 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В мене вже пів року це перед очима, чоловік пішов,а я лишилась з сином 16-ти річним, все що могла робила сама.... син зараз на таблетках заспокійливих, були панічні атаки, навіть лежав в обласній лікарні.... дуже нам дорога мама була, а ми не вберегли...я не вберегла, пробачити собі не можу і зараз....
месяцкие• 02 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Вы медик?
ні,нажаль, може б так не тупанула....