Сусановна• 01 октября 2023
Олії по догляду за шкірою
Хтось користується для обличчя? Бачу багато олій типу жожоба, моркви, горіхів по догляду за обличчям.
Замурмишка• 01 октября 2023
Масла могут иметь комедогенный эффект. Нужно консультироваться с косметологом и пробовать само собой - что кому-то подошло, вам может не зайти
Масло в чистому вигляді обов´язково потрібно змивати з обличчя, тому що якщо залишаємо масло буде притягувати на себе молекулу води зі шкіри. Через декілька тижнів будемо мати зневоднену шкіру. По-друге якісне масло не може коштувати дешево, можуть бути у складі агресивні домішки
Тому краще консультацію косметолога і професійні креми для обличчя будуть більш ефективні, тому що мають у складі декілька активних компонентів на відміну від масла