Если начнутся выборы, вы будете голосовать за Зеленского?
В Украине большинство против выборов во время войны, но запад за выборы.
Давайте проверим, есть ли у Зеленого стать президентом на второй срок?
Результат:
вже голосів:
209 (54.57%)
Не буду голосовать за Зеленско
92 (24.02%)
Не буду голосовать вообще
82 (21.41%)
Буду голосовать за Зеленского
СвітланкаОК• 02 октября 2023
Залежно від того, хто конкурентом буде. Якщо наприклад Залужний, то я за нього проголосую.
Якщо прости Господи Петьман знову чи Жулька вилізуть - доведеться за Зе 🤷♀️
Чашечка кофе• 02 октября 2023
Ответ дляcheryl
Де варіант ’буду голосувати ПРОТИ зеленського’????
У нас немає позначки проти когось
Ответ дляСоната любви
за зе не голосовала и не собираюсь голосовать
за него могу в одному случае проголосовать, если будет стоять вопрос, какую уголовную ответственность должен понести.
в таком случае выберу военный трибунал с высшей мерой наказания.
Вы сейчас не перепутали его с плешивым презом страны-агрессора? Или из рф-ии вещаете?
Ответ дляСоната любви
Тільки спочатку порошенко (З маленької букви пишу спеціально в знак зневаги) має понести відповідальність за свої оборудки по грабунку країни, там більше ніж на вищу міру
Гайка-2007• 02 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Забули, хто просив путіна війська ввести?
Людині головне аби бакси по 8 були , все решта- хоч стріляйте
Ответ дляLydmila408
Я Зеленского підтримую..в нього тяжка робота..він багато чого робить..
Але його команда мені зовсім не подобається..тому голосувати за нього не буду.
На вибори завжди хожу.
.
На прошлих виборах я за Зеленского не голосувала.
На вибори завжди хожу.
.
Все в його силах поміняти команду,
За Зеленського буду голосувати, але виборів у період війни не буде, після війни Зеленський на другий термін не піде, а прийдуть знову такі як Порошенко, Янукович, Тимошенко і тд. і знову будуть майдани, перевороти, але більш криваві бо за що ми воювали. І буде Україну ще лихоманить і трусить років 50 не менше. І згадувать Зеленського як єдиного і найкращого.
Покажіть мені хоч одну людину яка прийшовши до влади не втратила розум від жадібності, хто не краде та служить Україні та українському народу? Я поки знаю тільки одного і це Зеленський. Якщо ви знаєте інших, накидайте.
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляеліт
Невже думаєте хтось би був за нього, не потрібно нам ще один цирк
Колишня опзж як раз і проголосує за арестовича
Mrs.Ochmonek• 02 октября 2023
Ответ дляГлянец
Сподіваюсь, Порошенко вже сидітиме на момент виборів, (за державну зраду - просовування ОРДЛО в Конституцію в 2015, не кажучи вже про бізнес з Медведчуком )