Осьминожко• 02 октября 2023

Выборы, выборы, кандидаты готовятся.

Если начнутся выборы, вы будете голосовать за Зеленского?
В Украине большинство против выборов во время войны, но запад за выборы.

Давайте проверим, есть ли у Зеленого стать президентом на второй срок?
Результат:
вже голосів: 383
209 (54.57%) Не буду голосовать за Зеленско
92 (24.02%) Не буду голосовать вообще
82 (21.41%) Буду голосовать за Зеленского
Манула• 02 октября 2023
Ответ дляyuryia
Член партії регіонів,порошенко.
А чего молчим про концерты Зе в поддержку бандюковича? Или концерт в Горловке перед сепарами?
Манула• 02 октября 2023
И не забываем как патриот Зеленский двигал украинскую границу в 2014 году из Москвы ...

с 4-25
your style• 02 октября 2023
Ответ дляМанула
https://youtu.be/IcrXgY018yk?si=PKiuCVVRRQaT5K7j
с 4-25
неначасі
Манула• 02 октября 2023
Ответ дляyour style
неначасі
Звісно, тоді грав так, зараз кон´юнктура інша ...
L-i-s-a-92af• 02 октября 2023
Ответ дляLydmila408
А звідки Ви знаєте думку українців?Прям всі сплять і бачать його при владі?
Всі пам´ятають,як він здриснув і не з пустими руками..

Ви мабуть сестра поварихи?
Їм Медведчук розказав)))
cheryl• 02 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
У нас немає позначки проти когось
Не голосувати за зе - це обрати іншого, більш гідного на свою думку.
Голосувати проти зе - це обрати будь що, хоч дідька лисого, аби не цей блазень.

Ви дійсно не відуваєте різниці?
Киппи• 02 октября 2023
Ответ дляyuryia
Член партії регіонів,порошенко.
Вибор без вибора. Проголосують за Зелю.
Киппи• 02 октября 2023
Ответ дляМанула
Ви б відмовилися заробити грошей, коли ти артист, молодий і голодний. Ага. Скрябін теж підтримував своїми концертами яника.
Киппи• 02 октября 2023
Ответ дляМанула
с 4-25
Я не забуду як порошенко зі своєю мариною відпочивали , а мій друг вмирав в Іловайському котлі. І не забуду як ця мразота зробила переворот, вбила скільки людей , щоб добратися до влади. І як прикривав свого подельніка медведчука.
Манула• 02 октября 2023
Ответ дляКиппи
Все це екстраполюється на Зеленського з дружиною з набагато більшою кількістю загиблих ... І да, у вас винен не янукович ...
Чашечка кофе• 02 октября 2023
Ответ дляcheryl

Ви дійсно не відуваєте різниці?
Це найвища ступінь політичного та особистісного інфантилізму
cheryl• 02 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну звичайно краще ж обрати в президенти того, хто лише що і вміє то грати членом на піаніно.