Если начнутся выборы, вы будете голосовать за Зеленского?
В Украине большинство против выборов во время войны, но запад за выборы.
Давайте проверим, есть ли у Зеленого стать президентом на второй срок?
Результат:
вже голосів:
209 (54.57%)
Не буду голосовать за Зеленско
92 (24.02%)
Не буду голосовать вообще
82 (21.41%)
Буду голосовать за Зеленского
Зеленский сильно обидел ФОПов, а это около 1,5 млн людей. Думаю, без них ему будет сложно победить.
State_state• 02 октября 2023
Хоч я і не розумію для чого тема не про що, але які в нас є варіанти?
Я вже років 20 нормального кандидата не бачила
Соната любви• 02 октября 2023
за зе не голосовала и не собираюсь голосовать
за него могу в одному случае проголосовать, если будет стоять вопрос, какую уголовную ответственность должен понести.
в таком случае выберу военный трибунал с высшей мерой наказания.
Ответ дляvall2008
В стране война, а кому - то выборы… Тихо шуршат уже Аваков, Гройсман и т. п. Батькивщина и Евросолидарность первые побегут на выборы, а сейчас типа -не начаси-…
В країні війна, а хтось краде, як в останній день, тому й вибори хочуть провести. Але я не знаю, які кандидати плануються, тому вибір «аби не Зеленський» не розглядаю. У нас щоразу голосують за «аби не…..», а толку щось нема
krasotalisa• 02 октября 2023
так буду за нього, голосувала за нього. Дивне взагалі питання, не буде у нас виборів.
State_state• 02 октября 2023
Ответ дляmavka.cy
Я зайшла подивитись які кандидати і як готовиться. а тут лише про Зеленського тема
а про кандидатів що?
Він і є всі кандидати
Lydmila408• 02 октября 2023
Я Зеленского підтримую..в нього тяжка робота..він багато чого робить..
Але його команда мені зовсім не подобається..тому голосувати за нього не буду.
На вибори завжди хожу.
.
На прошлих виборах я за Зеленского не голосувала.
На вибори завжди хожу.
.
Lydmila408• 02 октября 2023
Я не хочу,що б Арестовича вибрали.
Свят свят свят.
Він я бачу дуже хоче.
Свят свят свят.
Він я бачу дуже хоче.
Lydmila408• 02 октября 2023
Ответ дляТигрик 62
Вы на приколе?
Хужего быть не может
Перший біженець..
Life is Beautiful• 02 октября 2023
Ответ дляАнна_Бель
Ні, він був найкращим з усіх
Забули, хто просив путіна війська ввести?
Ответ дляLife is Beautiful
Хто?) Ви вже накерували, результат -країни не має, мільйонів людей не має. І далі чхаєте на думку інших. А більшість українців таки було і є за Януковича, тому доки не буде чути голос кожного, доти не буде розвитку
Модная и Голодная• 02 октября 2023
Наивные если думаете что будут выборы или кто то иной победит на них кроме комика. Зелень не отдаст кресло президента. Ему понравилось
Lydmila408• 02 октября 2023
Ответ дляАнна_Бель
Ні, він був найкращим з усіх
Матрехи не сплять.
Так голосуйте за нього в Ростові.
Він там самий головний в дачном кооперативі.
Так голосуйте за нього в Ростові.
Lydmila408• 02 октября 2023
Ответ дляАнна_Бель
А звідки Ви знаєте думку українців?Прям всі сплять і бачать його при владі?
Всі пам´ятають,як він здриснув і не з пустими руками..
Ви мабуть сестра поварихи?
Anonimka ya• 02 октября 2023
Ответ дляLydmila408
Я не хочу,що б Арестовича вибрали.
Свят свят свят.
Він я бачу дуже хоче.
Свят свят свят.
Він я бачу дуже хоче.
Та он обделался по самое не хочу, когда народ еб@нутыми обзывал. Он истеричка с завышенным самомнением и ничего ему не светит.
Lydmila408• 02 октября 2023
Ответ дляАнна_Бель
Це той,що від яйця впав?
Перший біженець.
Ну ну..
На мою думку його більше всього ненавидять члени його партії.
.
Він про народ подбав.
Шухер і змився.
Перший біженець.
Ну ну..
.
Він про народ подбав.
Шухер і змився.
Ответ дляАнна_Бель
Ваша память очень коротка и это самое печальное, что может быть с народом. Так и Сталина переизбрать недолго