Простоваля• 02 октября 2023
Рефлюкс і ком в горлі….
Воно ж якось має пройти? Ніби дієта і саме зараз нічого не турбує, але цей слизовий ком замучив..
Підкажіть у кого таке, що робити?
Ольга-f5e3• 02 октября 2023
У меня тоже часто густая прозрачная слизь во рту. А как диагностировать, что это именно рефлюкс?
Простоваля
• 02 октября 2023
Ответ дляКарамелька
Так у вас может фарингит
Ну звісно ні. Діагноз Рефлюкс.
Карамелька• 02 октября 2023
Ответ дляПростоваля
Ну звісно ні. Діагноз Рефлюкс.
У меня тоже слизь в горле , это рефлюкс? А ещё какие симптомы?
Простоваля
• 02 октября 2023
Ответ дляКарамелька
Ну закидається жовч періодично, пече шлунок. Але я то все регулюю харчуванням, а от слиз цей просто жах (((
Маруська Му• 02 октября 2023
Последний месяц один в один. Обострился рефлюкс с комом. Полностью убрала хлеб, делаю очень длинные промежутки между приемами пищи, минимум сладкого и минимум сидеть, лучше ходить или лежать, чтоб не перегибался живот. Стало отпускать. Можно еще бифренчика тяпнуть курсом.
Ольга-f5e3• 02 октября 2023
Ответ дляMarmu
якщо вам не лінь заморочитись - викресліть солодке та зменшіть вуглеводи, це від них та слиз збільшується
У меня постоянно густая вязкая слизь во рту, которая провоцирует кашель. Глотала зонд сказали заброса желчи у меня нет. Не пойму откуда эта слизь у меня берётся?
Ответ дляОльга-f5e3
а харчування у вас яке? у мене колись були постійні пробки в горлі, коли я перейшла на сироїдство - то вони пройшли. не рекомендую, звісно, таке харчування, але солодке, булки-батони та молочку бажано викреслити, їсти більше білку та овочів, листових бажано. поспостерігайте на такому харчуванні, чи будуть зміни
Ольга-f5e3• 02 октября 2023
Ответ дляMarmu
Ой, с питанием я вообще не заморачиваюсь. Ем все подряд и сладкое очень люблю. Без него прям не могу
Простоваля
• 02 октября 2023
Ответ дляMarmu
Я взагалі не їм солодкого, вуглеводи у мене мінімально. Саме так і контролюю харчування, але ком не проходить
Простоваля
• 02 октября 2023
Ответ дляMarmu
а у вас ком із слизу саме, ви впевнені? ком - це може бути суто психологічне-нервове
Саме із слизу, викашлюю вранці і потім ок
Бринзолетта• 02 октября 2023
Ответ дляПростоваля
Ведіть харчовий щоденник, щоб зрозуміти від чого у вас слиз. У мене від молочки, але ще досліджую від якої більше. Я і так не їм нічого молочно окрім вершків безлактозних у каву. Інколи їм сир, але козиний і зараз бачу, що він провокатор. Іду обстежуватися більш детально.