Кіна не буде• 02 октября 2023
Хто сушить білизну на вулиці? Є питання)
Мова звичайно не про сушіння в дворі серед багатоповерхівок) в своєму дворі.
Сушильної машинки в мене немає і поки її купівля не планується. Ви після прання речі вивішуєте на вулицю? Забираєте на ніч чи залишаєте? Зранку припадає росою і білизна мокра? Чи сушите під навісом? Незнаю як організувати цей процес)
Як міряти?• 02 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
В мене поки в пріоритеті шафа, посудомийка, робот-пилесос, а потім аж сушилка) тому поки мушу крутитися)
Просто розкладну сушарку візьміть.
Кіна не буде
• 02 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
В оплату частинами- доступне. Я так і виплатила, за 20 місяців.
В мене пральна машинка в оплаті частинами) на другу картку буду брати інші меблі) при всьому бажанні поки немає як
Кіна не буде
• 02 октября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Просто розкладну сушарку візьміть.
В мене якраз така. Думала мотузки натягнути, але потім купила металеву.
За ким я буду?• 02 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну, ми свого часу теж не все одразу придбали, поступово.
Даю справку• 02 октября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
вы такая смешная. вроде это такое доступное удовольствие для большинства
А что, миллион она стоит что ли
Мама Чели• 02 октября 2023
Все життя в приватному будинку..в теплу погоду на дворі, і на ніч залишала. В холодну пору року здебільшого на горищі сохло. Дрібні речі в хаті, взимку на батареї. Ще в нас ще з радянських часів була центрифуга в ній якщо треба то швидко і до завтра віжимала речі
Ошеламиссимо• 02 октября 2023
На ночь летом не забираю, это же свой двор, куда она с него денется.
Утром немного влажность от росы есть, а до 10:00 всё нормально.
Зимой на морозе хорошо вымерзает в дом бельё заношу спустя сутки после стирки, развешиваю на веревку в не жилой комнате, чтобы досыхало .
Сиреневая цапля• 02 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Тобто, маючи сушарку, ви все одно розвішуєте на вулиці? Я перестала, як тільки сушарку купила...набридло, 16 років бігала туди-сюди з тою білизною.
Так, машинку з сушкою купили рік тому але рідко сушкою користуюся, все на вулицю.Після вулиці і пахне приємно, особливо як з морозу заносити.З сушарки не пахне нічим.А вішати не важко, навіть подобається, на свіжому повітрі, простір навкруги, вітерець. Лише коли дощ не в тему, але ж можна прати чи вивішувати після дощу
Ермолайчик• 02 октября 2023
Стираю утром, белье вывешиваю часов к 9-10. Снимаю по мере высыхания. Если дождь - есть раскладная сушка на мансарде. На ночь не оставляю на улице - тянет сырость.
Конотопська відьма• 02 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Купіть сушильну, це така краса. Краще посудомийки🤣.
Краса то краса, але дорого.
І не всі речі можна в ній сушити, бо псуються. Я сушу рушники і верхній одяг. Решту на вулиці. Постільна білизна після вулиці мені подобається як пахне. Свіжість така.
Даю справку• 02 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Краса то краса, але дорого.
Все сушу абсолютно
Перекус беру завжди• 02 октября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
обожаю такие советы. Посоветуйте недорогой фен - это фсе г***о, купите Дайсон. Посоветуйте бюджетные духи - купите Том Форд и пахните наконец нормально. Посоветуйте б/у машину до 7 тыс - ну не знаю, я бы лучше пешком ходила, не гоните, купите хотя бы Шкоду с салона
Даю справку• 02 октября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
А что не так? Хочешь жить в комфорте, то обеспечь его себе
Перекус беру завжди• 02 октября 2023
Ответ дляДаю справку
если человек спрашивает - это значит на данный момент у него нет возможности купить все это. Те, кто живет в комфорте тоже с чего-то начинали (кроме тех, кто уже родился с золотой ложкой во рту). А вот эти вот понты и самоутверждения за счет других выглядят отвратительно. Особенно если вспомнить, что у нас сейчас сотни тысяч людей выехали, лишившись всего, что имели. Но нет, увы, многим не знакомо чувство такта, сострадания, уместности - главное сумничать.
Мозговая пилочка• 02 октября 2023
Вывешиваю во дворе своего дома, на ночь не забираю, никакой росы нет, роса на траве может быть,а не на белье. Зимой ,если сыро сначала на улицу вывешиваю, потом забираю домой на батареи.
Звичайна напольна сушка для одягу. І теплу пору року одяг судиться дуже швидко, зранку розвішую, ввечері вже сухе. В міжсезоння вдень сушу на вулиці, на ніч забираю в будинок. Взимку сушу тільки вдома - тепла підлога і вікно на провітрювання, в результаті за ніч все сухе
Не стесняюсь• 02 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Не електрична, а така металева з багатьма перегородками. Якщо ви за неї, то вдома в нас прохолодно, краще на дворі висихає все ж.
Не стесняюсь• 02 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Для одягу розкладна як раз. Я ще коли надворі, плиткою (чи кирпичиком) її основу прижимаю, бо колись впала на бік.
А от для постільного мені вона замала, все не вміщається.
Горлаю зрання• 02 октября 2023
Ответ дляДаю справку
А что, миллион она стоит что ли
нет. не миллион. средняя сушка стоит 30+- тыс. при средней з.п 8.
Горлаю зрання• 02 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
это феерично. в стране война. не известно, что будет завтра. и в это время просто необходимо иметь кредит на 20-ть месяцев
Даю справку• 02 октября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Незнаю такой зарплаты ни у кого