Кишмишная Мая• сегодня в 09:25
Кайфую від своєї 10 річної дитини
Боже, як це класно мати вже більш-менш дорослу дитину.
Як кльово разом читати, подорожувати, виховувати нашого пса, ходити в театр і на вистави, їздити на велосипедах по лісу, кататися на лижах і ковзанах.
Навіть уроки вчити разом мені подобається.
В кого ще так?
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 09:40
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А як же псіхі, закатування очей, лінь, впертість, протести проти всього, що ви від неї вимагаєте?!
Ещё два года
Кишмишная Мая
• сегодня в 09:41
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ещё два года
Я з мамою в хороших стосунках завжди була.
Без психів і замочування очей.
Тоді і зараз
Без психів і замочування очей.
Тоді і зараз
Гола з конопель• сегодня в 09:41
Ответ дляДело было давно
Насолоджуйтесь, залишилось років 3-4.
вам залишилось?чого ви страхаєте? моїй 16,5 р. не було ніяких підліткових психів
Кишмишная Мая
• сегодня в 09:43
Ответ дляГола з конопель
В хороших батьків і діти найкращі!
Гола з конопель• сегодня в 09:43
Ответ дляШаманю второпях
Це точно:))) потім буде ходити сусід по квартирі з вічно закоченими очима.
треба краще виховувати щоб потім не розказувати отаких казок.
Обижулька• сегодня в 09:43
Да! Я с Вами согласна. Мне когда-то сказали ’Маленькие детки, маленькие бедки...’ Фигня полная. У меня мальчик 16 лет и чем он был старше, тем мне было с ним легче. И уроки с ним уже делать не надо. И поможет во всем. Приехали на пляж, он мне и шезлонг притащил, и пиццу заказал, и Мохито принес. Заехали на заправку ’Мам, у тебя давление в шинах недостаточное, давай я подкачаю’. Иногда могу зарубиться в настолки с ним и его друзьями. Из взрослых только меня приглашают в их круг. У них своя компания, 3 мальчика и 3 девочки 16-17 лет подростки. Умные, талантливые и замечательные, обожаю их!
Дело было давно• сегодня в 09:45
Ответ дляГола з конопель
Річ не про псіхи, а про те що дитина в підлітковому віці віддаляється від батьків. Природу не надуриш.
Те що дитині цікаво проводити час з вами зараз,не означає що так буде завжди
Гола з конопель• сегодня в 09:47
Ответ дляКишмишная Мая
В хороших батьків і діти найкращі!
так отож.не слухайте цих клуш.Які самі,таке й виховали. в мене прекрасна дитина.ніколи не було ніяких психів.Ділиться зі мною усім,але і подруг має. я знаю історії любовні всіх подруг. Вони увечері можуть прийти і питати поради-як себе вести,що відповісти хлопцю. Один почав маніпулювати,мовляв,якщо любиш,даш сексу. Пояснила що це ред флег. Моїй малій всі подруги заздрять. Бо вони кажуть, що їх мами притрушені якісь,вічно кричать
Ласковая_львица• сегодня в 09:45
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Классно , когда в 43 года у сына моего для меня финансовый безлимит и делаешь что хочешь и где
Ви до сина присмокталися?
Гола з конопель• сегодня в 09:47
Ответ дляОбижулька
вот. и у меня такая девочка. а тут бред рассказывают про истерики.не было у меня такого!
Гола з конопель• сегодня в 09:49
Ответ дляДело было давно
вона не проводить час повністю зі мною.Ми з нею іноді можем в кафешку вибратись,але це нечасто. В неї купа подруг,з ними вона проводить час. Але стосунки близькі-розкаже все, поради попитає. Не ходить по квартирі як квартирант з кислою міною.
Радостина• сегодня в 09:49
Ответ дляДаха-сваха
Прекрасно!
Пару лет еще вам кайфовать, золотые годы. 😁
Ой точно , у меня старшему 17, ох 🙄🙄🙄, То нет настроения то пиво то сигареты то неразделенная любовь и все не так , как хорошо что есть два младших пупсика , Действительно 5-13 лет самый классный возраст я бы даже выделила с 8-12 вот такие они классные , взрослые заботливые самостоятельные и в то же время милые
Гола з конопель• сегодня в 09:50
Ответ дляКишмишная Мая
Без психів і замочування очей.
Тоді і зараз
Без психів і замочування очей.
Тоді і зараз
і я так. ніяких істерик не було.
Даха-сваха• сегодня в 09:52
Ответ дляГола з конопель
і я так. ніяких істерик не було.
При чем тут истерики?)
Розбещена цяточка• сегодня в 09:53
Ответ дляГола з конопель
яке виховання такий й пиздець.у мене такого не було і нема.16,5 р. стосунки супер. Всі дівчата їй зазадрять яка в неї мама. Я любовні історії знаю всіх подруг. Вони мені все розказують і просять поради. Одна навіть планує вже інтимні стосунки,але мамі не хоче розказувати. Приходила з дочкою моєю питати про все. Я їй дала контакти свого гінеколога,в мене класнюча. вона краще розповість.
То что вы написали никак не относиться к периоду пи»дец .
В наших отношениях все это было. И подружки у нас тусили и со мной всем делилась , но подростковые прелести тоже были в полном разгаре . Проблемы не всегда если нет полного контакта с ребенком .
Пік Антна• сегодня в 09:53
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А зачем что-то требовать? Разве нет мозгов договориться?
У меня было пятеро подростков, все абсолютно разные, ни с кем, не было того о чём Вы пишите.
Обижулька• сегодня в 09:57
Ответ дляГола з конопель
О, а у меня мальчик 16,5 лет. И то же самое. Мой пост 37. Его друзья часто у нас тусуются и все мне доверяют. Я кайфую от общения с современными подростками. Вспоминаю себя в этом возрасте, в поле ветер. А они целеустремленные, учатся, подрабатывают, имеют планы и мировозрение у них очень глубокое
Молчалка• сегодня в 09:59
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А зачем ? Учеба работа ребенка
Вы крадете у него практику
А репетиторы тоже, выходит, практику крадут? Интересный подход.
Пік Антна• сегодня в 10:04
Ответ дляДело было давно
Старшей дочери 32, младшей 29, сыну 17, в подростковом возрасте со всеми детьми мы с мужем стали ещё ближе. Каждый из них, старался вести важные разговоры, советовались много о чём.
Не могу понять почему Вы уверены, что ВСЕ отдаляются от родителей и при чём здесь природа?
Гола з конопель• сегодня в 10:02
Ответ дляОбижулька
аналогично. моя дочка очень целеустремленная.
Молчалка• сегодня в 10:02
Ответ дляДело было давно
Насолоджуйтесь, залишилось років 3-4.
Не обов´язково, може і не бути підліткових заскоків, а гарні відносини з мамою залишаться на довго.
Гола з конопель• сегодня в 10:02
Ответ дляПік Антна
потому что какая сама такое и говорит.яблочко от яблоньки....
Радостина• сегодня в 10:03
Ответ дляГола з конопель
Ви знаєте я от себе пригадую , я була такою дитиною , завжди допомогала всім ділилася , ніколи не показувала своіх емоцій справжніх , все в собі , щоб часом не образити маму , Я не знаю добре це чи погано , негативні емоціі є в будь якому випадку друга справа куди людина іх діває
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Поки не знаю такого)
Якщо прошу допомогти- допомагає.
Але я нічого і не вимагаю
Якщо прошу допомогти- допомагає.
Але я нічого і не вимагаю
Починайте вимагати і привчати,шо то то і то це залізний обов´язок. Уґвстановіть там шось . Наариклад-пилосос. Потім всім буде легше. І настане час,коли дитина не схорче йти з вами на вулицю, мати спільні заняття і тд. Стане вічно бісячою і відстороненою. Це нормально абсолютно нормально. Маєте бути у Львові
Кашпо• 2 часа назад
Ответ дляШаманю второпях
Як знайомо
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляОбижулька
І мені сучасна молодь дуже подобається.
Вони більш розкуті ніж ми.
Не розвʼязані , а саме розкуті.
Розуміють свої права.
Здатні себе відстояти.
Планують, мріють, працюють.
Користуються всіма можливостями
Вони більш розкуті ніж ми.
Не розвʼязані , а саме розкуті.
Розуміють свої права.
Здатні себе відстояти.
Планують, мріють, працюють.
Користуються всіма можливостями
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляМолчалка
Зараз вам напишуть, що без репетиторів обходяться.
І батьки не цікавляться.
Хоча у мене такий приклад був.
У друзів дитина в приватній школі.
Батьки ні за холодну воду.
Оцінки хороші і ок.
Кинулися в старших класах, коли до вступу готуватися , а дитина не бум-бум.
Фундаментальних знань не має.
Бо все напризволяще пустили багато років тому.
І батьки не цікавляться.
Хоча у мене такий приклад був.
У друзів дитина в приватній школі.
Батьки ні за холодну воду.
Оцінки хороші і ок.
Фундаментальних знань не має.
Най хоч раз• 2 часа назад
А я рада , что без мужа и детей , понимаю , что я вообще не для этого. Что не вывезла бы такую жизнь . И рада , что не порчу жизнь ни себе , ни мужчине, ни ребенку(мифическому)