Локшина на вухах• 02 октября 2023
Як мене дістав пил. Вже не можу
Ще й біда в тому, що у нас будинок в темних відтінках підлога, меблі.
Колись я викину всі ці темні шафи із купою бокових поличок. Бо сил моїх нема, вчора все вранці вимила, нас не було дома до ночі, вранці пил скрізь лежить вже помітним слоєм. З акумуляторним пилососом пробігтися мені не проблема, я люблю. А от з меблів стирати ненавиджу, навіть через день стирати мені проблема. Трохи виправив ситуацію піпідастр. Це щоб вже зовсім по швидкому. Треба, мабуть, просто перестати звертати увагу.
І хто планує ремонти чи меблі, благаю вас, тільки світлі кольори і мінімум МІНІМУМ відкритих полиць.
Нажаль, все було зроблено чоловіком до моєї появи, я б такої дурниці не утнула.
Дівчата, як часто ви витераєте пил? Чого в мене його так багато? Коврів нема
Дама с собачкой• 02 октября 2023
Вообще не помню, когда пыль вытирала. Месяц или 2 назад 🤷🏻♀️
ОноВамнадо• 02 октября 2023
раз в неделю тру. мебель светлая.
а когда солнце светит то надо шторку прикрывать
Локшина на вухах
• 02 октября 2023
На провітрювання. Але вже похолодало. Тільки 1 відкрите зазвичай
Смурфетта• 02 октября 2023
Пропылесосьте стены и потолок, постирайте шторы, если там пыль, то протирание полочек не поможет.
Локшина на вухах
• 02 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Вас ніяк не напрягає?
Заздрю вашому спокою
Карамелька• 02 октября 2023
В нас у заміському будинку темна підлога. То її можна мити 3 рази на день. Але це ж ще й будинок, він на землі - вітром пил несе з грядок сусідів. У нас газони та клумби, але все одно землі багато
Мастер Пис• 02 октября 2023
З цієї причини довелося змінити квартиру і переїхати в іншу, де все світленьке. Коли темний ламінат і меблі темного кольору ’Венге магія’, то все дуже видно. Розумію.
Локшина на вухах
• 02 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Я штори, тюль перу не рідше 1 раза за 3 місяці, в спальні частіше.
Там нема стовба пилу, якщо їх потрогать, це точно. На шафах теж витераю 1 раз на місяць. От стіни може бути. Я їх не чіпаю
Дама с собачкой• 02 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Вас ніяк не напрягає?
Заздрю вашому спокою
Взагалі не напрягає. Я його й не дуже бачу. За столом сидимо часто, то й без пилу витираємо, а шкафів з відкритими поличками немає. А на шафах, дверях, підвіконні не дуже часто витираю
Локшина на вухах
• 02 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
О да, від слова Венге вже тіпає
Смурфетта• 02 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Я заметила, что пару лет после ремонта пыли вообще не было, а потом начались ежедневные протирания. Присмотрелась к стенам, а там капец. Особенно если обои фактурные.
Ответ дляЛокшина на вухах
О да, від слова Венге вже тіпає
Аналогично. Умудрилась на кухне пол под венге сделать, в гостиной мебель. Сейчас ремонт - всееее делаем в светлых тонах. А ламинат на пол выбирала с помощью своего и собачьено волоса 🤣 Если их не видно - ок, можно брать)
Тектологиня 80lv• 02 октября 2023
Я часто пил саме пилосошу. В мене є спец насадка. І прибирання проходить так, спочатку знімаю постільну білизну, пилосошу ліжка та матраси, раз в місяць перу наматрасники, , потім пилосошу на турборежимі, потім пилосошу полички, чекаю мінімум півгодини, годину, і мию підлогу. Інколи проходжу по шторам. Мені подобається саме так, раз в тиждень так роблю. Раз пилосошу раз вологою ганчіркою.
Локшина на вухах
• 02 октября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
У вас ретельне прибирання. Я більше набігами. З дітьми коли з´являється вільні 10 хв, то там помила, то там. Але пилососом щодня пробігаюсь
Давно хочу отак одним махом. Поки як є
Заюшка_хозяюшка• 02 октября 2023
Автор, де ви мешкаєте? Бо у нас, на півдні, вітра постійно, дощів по кілька місяців немає, от саме зараз вітер і пилюки, що капець. На заході, там де волого, такого немає.
Перша леді колгоспу• 02 октября 2023
Можливо у вас поруч дорога, що так багато пилу. Так, на темному видно завжди і скрізь.
Борюсь теж з пилом, так як дома алергіки на нього, але все сіре 😆 тому не видно.
Локшина на вухах
• 02 октября 2023
Ответ дляMede
Десь бачила лайфхах - додавати у воду для миття ганчірки для протирання пилу кондиціонер для білизни. Кажуть що допомагає. Кондиціонер має антистатичний ефект, і, мовляв, пил не так швидко осідає
Спробую. От твльки я противник будь яких зайвих хімічних запахів
В курсі діла• 02 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ми зараз змінили місце проживання у Польщі третій раз . Шукала терміново і брали те, що було( привʼязка до роботи). Будинок стоїть над дорогою з досить жвавим цілодобовим рухом) виїзд до траси міжміського значення). З всіх місць де ми жили раніше( наше житло в Україні і третє у Польщі)- тут найбільше пилу. Він просто є завжди , навіть одразу після прибирання. Повʼязую це саме з близькістю дороги і забрудненістю повітря від цього . Наприклад в суботу та неділю було прибирання, вологе в тому числі ( субота заплановане, в неділю раптово змінила постіль в теж після цього прибрала). Сьогодні повно пилу скрізь. Пройшлася з мокрою ганчіркою , навіть викинула її після цього, не кидала до прання, вона вся у чорному пилу