Пушкининиана• 02 октября 2023
Что может быть, если от кашля и насморка болят уши?
Накладно горло, от него болят уши и немного голова при глотании. Что это может быть?
Царевна в уггах• 02 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
Чим лікували?
Почала тільки вчора, але вуха не трогала. Пью багато чаю з календулою(реально краще), з лимоном, подоскаю содовим розчином горло і трошки ковтаю, так краще мокротиння відходить. Температуру збиваю таблетками, сьогодні була 38.6, то пила фламідез,бо все тіло болить. На ніч гарячого молока з медом вип´ю. А, і від кашлю в мене найкраще - це таблетки аскоріл.
Пушкининиана
• 02 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
В мене не таке, в мене немає температури напевно
Царевна в уггах• 02 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ще подивитеся ввечері. Якщо буде морозити, відчуття холоду, а потім жарко, то є підвищена температура.
Missdior_22• 13 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А як ви вилікуватися? Вуха вже не болить?
Царевна в уггах• 13 октября 2023
Ответ дляMissdior_22
Якось проскочила цей раз швидко, за тиждень, вухо не трогала, воно один день не сильно подьоргало. Колись дітям капала вушні краплі отипакс, а якщо їх не було - наче левоміцетиновий спирт(щось не пам´ятаю точно), він зігріває.
Missdior_22• 13 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Я купила отінум і закладаю з борним спиртом вату але шо сь не сильно проходить. Теж дьоргає( і закладає
Царевна в уггах• 13 октября 2023
Ответ дляMissdior_22
Це так інфекція ’гуляє’. Може вже скоро краще стане. Продовжуйте лікуватися.
Missdior_22• 13 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую