Вибачте, старих пузатих сивих нема, таких ви в реальному житті весь час бачите.
Результат:
вже голосів:
72 (66.67%)
Гарний
17 (15.74%)
50/50
11 (10.19%)
Не гарний
8 (7.41%)
Свій варіант
Жаба Давид• 03 октября 2023
Старомодный какой то … не знаю, он симпатичный конечно , но совсем не моё… не привлекает
Люсильда.ua• 03 октября 2023
Нічого особливого у стартпості. У мого сина в класі багато хлопців краще виглядають. І мій син теж гарненький. Але фото підлітків викладати не буду. Зараз красива молодь)