Сон і дрімота• 03 октября 2023
Як сприймати життя таким, як воно є?
Що не завжди бажання здійсняться, трапляються важкі та неприємні речі.
Що там казав Франціск Ассізскій?
І як надо жити, щоб вижити, що казав Франкл, який вижив у концтаборі?
Напомніть, будь-ласка.
Що там казав Франціск Ассізскій?
Напомніть, будь-ласка.
Барабан для дорослих• 03 октября 2023
Ну життя не справедливе, я собі це кажу кожного ранку йдучи на роботу
Щаслива Я• 03 октября 2023
Сприйняти життя, таким, як воно є - це мета будь якого духовного розвитку, і це точно не просто.
Не аби абстагуватись від неприємних речей, а усвідомити, що вони мають вплив на тебе, але ти залишаєшся спокійним і виваженим, емоції не керують розумом, тебе не накриває розпач і гнів... Це довгий шлях.
Щебетушка• 03 октября 2023
Він казав (Франкл) що вижили ті, хто просто щоденно продовжував робити свою справу і не розраховував на швидке вирішення проблеми або безкінечне страждання. Просто крок за кроком продовжувати йти свій шлях.
МояХатаЗкраю• 03 октября 2023
Вы видите жизнь только через свою призму. Объективного взгляда нет. Он у каждого разный.