Альфред Шнитке• 04 октября 2023

Чи можна дізнатись, які електронні направлення видані на пацієнта?

Можливо є сайт, на якому можна дізнатись цю інформацію ?
Hench• 04 октября 2023
В helsi має відібражатись якщо сімейний вніс данні.

автор Альфред Шнитке • 04 октября 2023
Ответ дляHench
Там для всіх може відображатись чи лише хто в Києві/області?
Я колись пробувала там записатись до лікаря. Нашої області не було.
Гляну зараз, можливо щось змінилось. Дякую
Hench• 04 октября 2023
Хелсі по всій Україні, у нас в Дніпрі працює нормально бо мій сімейник нормальний. Записуюсь зазвичай через реестратуру поліклінікі.
автор Альфред Шнитке • 04 октября 2023
Ответ дляHench
Спасибі. Спробую і я
Hench• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Спасибі. Спробую і я
Є і пункт і направлення і рецепти, дивлячись що лікар вам виписував. 😀
автор Альфред Шнитке • 04 октября 2023
Ответ дляHench
Скажіть, будь ласка, можливо знаєте: якщо на одному номері телефону декілька пацієнтів ( дітей), а показує лише одного пацієнта - чи можна якось другого підгрузиити?
Hench• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Тут не підскажу, незнаю.
автор Альфред Шнитке • 04 октября 2023
Ответ дляHench
Тут не підскажу, незнаю.
Дякую
Тролю як можу• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Можна,у мене уся родина моєму телефоні.

автор Альфред Шнитке • 04 октября 2023
Ответ дляТролю як можу
Можна,у мене уся родина моєму телефоні.
Ви самостійно додавали усіх членів родини чи Ваш лікар ?
Тролю як можу• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Сама,я скачала додаток і додала
автор Альфред Шнитке • 05 октября 2023
Ответ дляТролю як можу
Сама,я скачала додаток і додала
Ви до себе привʼязували дітей?
Я зайшла в Хелсі. На моєму номері телефону особистий кабінет однієї дитини (неповнолітньої). Спробувала додати ще одну дитину - пише, що не маю права. Я так розумію кабінет повинен бути від свого імені, тоді можна додати.
У нас різні лікарі: педіатр у дітей та терапевт у дорослих.
Звʼязалась з педіатром, обіцяла допомогти, але поки тиша
Тролю як можу• 05 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ви до себе привʼязували дітей?
Там має значення номер телефону, який зареєстрований у дитини. На скільки я пам´ятаю. Чоловіка не змогла додати, тому що він зареєстрований на свій номер. У дітей мій номер в договорі