Альфред Шнитке• 04 октября 2023
Чи можна дізнатись, які електронні направлення видані на пацієнта?
Можливо є сайт, на якому можна дізнатись цю інформацію ?
Альфред Шнитке
• 04 октября 2023
Ответ дляHench
В helsi має відібражатись якщо сімейний вніс данні.
Там для всіх може відображатись чи лише хто в Києві/області?
Я колись пробувала там записатись до лікаря. Нашої області не було.
Гляну зараз, можливо щось змінилось. Дякую
Альфред Шнитке
• 04 октября 2023
Ответ дляHench
Хелсі по всій Україні, у нас в Дніпрі працює нормально бо мій сімейник нормальний. Записуюсь зазвичай через реестратуру поліклінікі.
Спасибі. Спробую і я
Альфред Шнитке
• 04 октября 2023
Ответ дляHench
Скажіть, будь ласка, можливо знаєте: якщо на одному номері телефону декілька пацієнтів ( дітей), а показує лише одного пацієнта - чи можна якось другого підгрузиити?
Тролю як можу• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Можна,у мене уся родина моєму телефоні.
Альфред Шнитке
• 04 октября 2023
Ответ дляТролю як можу
Можна,у мене уся родина моєму телефоні.
Ви самостійно додавали усіх членів родини чи Ваш лікар ?
Тролю як можу• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Сама,я скачала додаток і додала
Альфред Шнитке
• 05 октября 2023
Ответ дляТролю як можу
Сама,я скачала додаток і додала
Ви до себе привʼязували дітей?
Я зайшла в Хелсі. На моєму номері телефону особистий кабінет однієї дитини (неповнолітньої). Спробувала додати ще одну дитину - пише, що не маю права. Я так розумію кабінет повинен бути від свого імені, тоді можна додати.
У нас різні лікарі: педіатр у дітей та терапевт у дорослих.
Звʼязалась з педіатром, обіцяла допомогти, але поки тиша
Тролю як можу• 05 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ви до себе привʼязували дітей?
Там має значення номер телефону, який зареєстрований у дитини. На скільки я пам´ятаю. Чоловіка не змогла додати, тому що він зареєстрований на свій номер. У дітей мій номер в договорі