Доброго ранку, хто з Кривого рогу порадьте стомотолога в місті Кривий Ріг.
Happiness13-Ukraine• 04 октября 2023
Ответ дляElenarita
Жовтневий.Долгінцевський район.
Дзержинський район.Центрально-Міський район.Якщо хороший стоматолог можна і будь-який район міста.
Я лікувала нещодавно на Східному 2, по Лісового, 8 , лікар Кубракова Наталія. Я поряд живу, періодично звертаюсь саме в цю стоматологію
Happiness13-Ukraine• 04 октября 2023
Ответ дляElenarita
Спасибі чи є у них ренгент ?які ціни ?
Рентген є, ціни середні. Подзвоніть, дівчина відповість по цінам. Я лікувала півтора місяці тому, вони планували трохи підняти ціни . Десь 1000 за пломбу.