Думаєте, як гарний, то почне шукати коханок?
А як страшний, то стане сидіти вдома, біля жінки?
Чи, просто, всі коханки його пошлють, бо він страшний, і вимушено сидітиме біля дружини?
Чи от якщо гарний, за собою доглядає, то з ним і собі доведеться не відставати, а як жирний лисий, то можна розслабитися, їсти, скільки хочеш, за собою дивитися мінімально і все одно на його фоні красуня?
Чому проти гарних стіьки хейту?
Я маю на увазі не тільки коментарі в моїх темах, а взагалі в реалі омічала, що гарних ненавидять, намагаються якось нашкодити.
Хоч чимось, хоч якось...
Чому проти гарних стіьки хейту?
Хоч чимось, хоч якось...
Результат:
вже голосів:
25 (51.02%)
Люблю гарних
11 (22.45%)
Свій варіант
9 (18.37%)
Гарні мене не люблять
3 (6.12%)
Люблю трішки страшних
1 (2.04%)
Люблю дівчат
Муркамурковна• 04 октября 2023
Не люблю гарних, вони мені якісь солоденькі аж плюнути хочеться, без мужності, без ізюму, несправжні якісь
Роздуми 16 річної. Зовнішність значення не має. Якщо гулящий, то не важливо гарний/не гарний..Буде і з пузом залицятися. І, до речі, вони ж не одразу такі стають товсті, а з віком. Можливо, в молодості і красивішим був, а потім погладшав та усе таке? І краса зовсім не головне для чоловіка. Куди важливіше почуття гумору, харизма, впевненість, емпатія.
Quarasique• 04 октября 2023
А хто гарний, оцей чувак на фото? Якийсь напів узбек у відносно вдалому ракурсі та з нафотошопленими очима, прости госпаде. Може дівчаткам років 12 й сподобається.
Нє ну може він у житті хороший чувак, але от ця конкретно фотка має вайб чсвшного, капризного, солоденького інстаграмного недо-мачо. Більшість дорослих жінок такий типаж ледь не смішить, і точно не приваблює
Ответ дляEllo
Автор, у вас какая-то зацикленность на внешности. Вы каждый день создаете темы с фотками каких-то смазливых актеров. Такое ощущение,что вы застряли в каком-то подростковом периоде.
У мене період нормальної дорослої жінки з традиційною орієнтацією з нормальною самооцінкою, без дитячих травм.
Таким подобаються гарні