Daimyo• 04 октября 2023

Як Ви вважаєте, так це, чи ні?

trikota• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
Так, це дійсно так і є.
Той хто почав розповсюджувати дане відео в Тік Тоці, та YouTube скоріш за все, не розуміє цього.
І звісно піде далі.
Тому я й вирішила запитати думку досвідчених людей, дякую Вам♥️
Ага-ага
nabludatel• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
Зрозуміла, в відео є спочатку роз´яснення щодо мурах, чорного, та червоного кольорів, яких туди помістили, спочатку вони вели себе спокійно, а потім той хтось, який помістив їх у банку струсив її, та вони почали вбивати одне одного, вважаючи що вони вороги одне одному.
Але насправді ворог це людина, яка струсила банку.
Потім йдеться мова про віру, науку, та расу, а далі запитання: перш ніж ми почнемо воювати з одне одним, потрібно запитати, хто струсив банку.
путін
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляТанюша
Зрозуміло.
Де ви живете?
Я до війни жила Херсоні і на лівому березі.
І до 24 лютого була внє палітіки і за мир в усьому мирі.
А потом у село де живе моя мама, і ховалась я від війни у перший дні війни, на нашу тихесенько вуличку заїхав танк, і вперся дулом в наші ворота. А слідом така велика машина а на криші снайпер. І він дивиться на тебе і твою дитину через приціл автомата.
Це я зараз не фантазую. Це моя дійсність в березі минулого року.

Що ви там про жити мирно казали..?
Київська область, нікуди не виїжджала, бо за бабусею потрібен постійний догляд.
Jimson• 04 октября 2023
Ответ дляМerida
Никогда русские и украинцы не жили нормально. Мы всегда были вторым сортом, селюками и тд. И западенцы. Западенцы( читай все, кто говорят по-украински) - исчадие ада. И они всегда знали лучше как нам быть. И что мы продажные, что ездим жопы мыть итальянцам. Видео не смотрела. Но ваш комментарий для мегч странный
Мы для русских непутевый младший брат, которого нужно ..издить, чтоб ума прибавилось. Они так считают
Мне еще в 2014 году встретилась другая трактовка.
Непутевый загулявший парнишка, попавший в плохую компанию. Пьет беспробудно, из дома почти все вынесли, в общем пропадает. И завершающая фраза, как вишенка на торте: ’Только забыли, что у него еще Мать жива!’
Все это на голубом глазу, никакой иронии.
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляТанюша
Зрозуміло.
Де ви живете?

Що ви там про жити мирно казали..?
Дуже добре Вас розумію 😥 Пам´ятаю як на початку, я йшла до сусідки з відром по воду, коли чую летить літак, піднімаю до гори голову а він починає пускати ракети, а я не можу, ні з місця зійти, не закричати, нічого😥 ніби в заціпеніння впала, а коли його збили почала плакати від радості.
Мerida• 04 октября 2023
Ответ дляJimson
Как раз сегодня смотрела Золкина. С упырихой, которую посадили за измену. Сдавала координаты по Житомирской области. Там 20 минут где-то. Посмотрите. Мне через экран хотелось ей врезать. А ведь так все они думают. И это не лечится.
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
то б то крім цих відео ви нічого не бачите, так? не бачити . як парашинці говорять про українців? на бачите те, що було в українській історії, ви не бачите як паплюжили рід український в сратому ссрі?
йдіть вже на своє болото і не розказуйте, що хтось та й мирно жив би
це до поки до вас не прийшли і не гвалтували вас на очах ваших дітей а потім ваших дітей на ваших очах
Бачу, іноді читаю, та сперечатися намагаюся з ними, але мої сперечання їм до одного місяця, вони ніби загіпнотизовані, або як зомбі, повторюють одне і теж.
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляJimson
Автор, а вы точно это не в рекламных целях сюда принесли?
Ні, я навіть не знаю хто він такий.
Спочатку побачила це відео в фейсбуці, а потім в Тік Тоці, далі воно 12 годин тому з´явилося в YouTube.
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
скільки вам платять за те, шо б ви продвигали любов і мир в цей неблагополучний світ?
Безкоштовно можна це робити, якщо мир того вартий, але не з росіянами нажаль, тим хоч, як вони кажуть ’кол на голове теши’ все одно будуть за своє.
Jimson• 04 октября 2023
Ответ дляМerida
Скиньте ссылку на видео, посмотрю на досуге. Золкин мне неплохо заходил где-то год назад, но сейчас сложно не замечать, что некоторые вещи, которые приписывали только, скажем, ДНР, происходят и у нас.
ok1904• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
В сенсі, що платять?
Ви прийшли донести що?
ok1904• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
коло вас там теж трошки шуршали, не страшно було?
мурахи живуть інкстинктами, а люди мають мізки для аналізу і рішення. тому немає чого порівнювати людей з нижчими формами.
ok1904• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
Де це в Глевасі пускали ракети? ну не видумуйте.
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляJimson
Забейте на банку и муравьев. Кто вам дал ссылку на этот канал, юный и зеленый, как пенис у кузнечика?
Роз´ясніть спочатку який саме канал?
Відео я побачила спочатку в фейсбуці, там є розділ Reals, де короткі відео, далі як вже написала, помітила його в Тік Тоці, а потім в YouTube.
БальзаковскийВозраст• 04 октября 2023
Так, все по факту
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляОльгин
Люди, поскаржіться на авторку! У неї всі теми подібні, точно з ботоферми персонаж. Вони зараз прямо активізувались. Більшості людей смішно, але ж є ті, хто ведеться на цю нісенітницю🤬
За що, за просте питання?
Я ж нічого не порушувала, правила форуму добре вивчила.
Якщо Вам не подобаються такі теми, то будь ласка не читайте їх.
Це цілком можливо з Вашого боку, я ж не тягну Вас в них силою, адже так?
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Ну чому? Насправді Козеріг був в Овні, на сонці були магнітні бурі, а холодні північні вітри і діагноз, одного божевільного спричинив війну. То зірки винні.
Ага, я так і зрозуміла, Ви ж жартуєте?
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляtrikota
Нет, не интересно.
А що саме Вас цікавить?
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляnabludatel
путін
А якщо його вбити, як вважаєте, війна закінчиться?
Мerida• 04 октября 2023
Ответ дляJimson

Я его редко смотрю, просто попалось видео. Короткое, и я решила посмотреть. Тем более с женщиной вообще не видела раньше.
автор Уаджит • 04 октября 2023
Ответ дляok1904
Ви прийшли донести що?
Нічого, я запитала, мені Natalia505 у 8 коментарі дала відповідь, за що я їй дуже вдячна, на тому все.
Jimson• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
Роз´ясніть спочатку який саме канал?
Holy simplicity :)
Kidstaff Bot• 04 октября 2023
В останніх повідомленнях ми помітили, що дискусія пішла у бік від початкової теми та переросла у негативне обговорення.
Ми цінуємо вашу активність на форумі та хочемо підтримувати конструктивне спілкування. Проте щоб зберегти якість дискусії, ми змушені її закрити.

Якщо Ви (автор) все ж таки хочете продовжити обговорення даної теми, пропонуємо вам переформулювати питання або викласти свої думки чіткіше, щоб уникнути непорозумінь. Ми сподіваємось на Ваше розуміння та прагнення до конструктивного спілкування на форумі.

З найкращими побажаннями, Команда Kidstaff