Helena888• 04 октября 2023

wds или стеко лучше пластиклвые окна? Ваши отзывы...

vinika• 04 октября 2023
Та зх, у нас рехау от застройщика. Вполне приличные. Установка главное

swetka86• 04 октября 2023
У мене рехау. Монтажники за вдс і стеко казали, як повезе. Якщо на заводі зборщик попався з нормальними руками, то норм.
Gadi• 05 октября 2023
У нас стеко бракованный профиль был. Очень ими недовольна. И фурнитура проигрывает тем же Рехау.
olkabarabolka20• 07 октября 2023
Обираєте між поганим та гіршим?
Питання не до назви пластика, а до виробника.
Стеко - як повезе.
ВДС - теж як повезе.
І там, я там виробники вікон з цих профілів працюють лише з дилерами, а не з кінцевим виробником.
Як на мене - це не дуже добрий показник, бо дилером може назвати себе любий монтажник, який не знає всій нюансів, стосовно вікон. Буде покладатися на досвід менеджера, якому він дає замовлення.
І от тут може бути халепа.
Спілкувалась я нещодавно з виробником з ВДС.
Чи то меня так повезло, чи це для них норма, але менеджер там... все, що він намагався зробити, то це продати що подешевше, а там, как карта ляжет. Бо гарантію на кінцевий продукт вони не несуть.
Кінцевий продукт - це вікно з монтажем і з експлуатацією.
Inna-75fb• 10 октября 2023
Точно можу сказати що краще трішки переплатити і замовити вікна рехау
Але якщо бюджет всежтаки не дозволить то краще вдс від гарного виробника
Точно не стеко
Можете зайти на сайт provikno.com.ua і прочитати про вікна рехау більше
Inna-75fb• 10 октября 2023
Почитати більш детально про вікна можна тут https://www.provikno.com.ua/