ИМХОля• 04 октября 2023
Яку куртку обрати, дівчата?
По 100 $
Дивлюся на Даринку
Хутро штучне
Дивлюся на Даринку
Хутро штучне
Курочка• 04 октября 2023
Чёрная нравится ещё меньше чем светлая))) у светлой не нравится воротник . Есть ещё варианты?
ИМХОля
• 04 октября 2023
Ответ дляТам-тарарам
вот это сто у.е? капец, бесплатно не взяла бы
Та там такі ціни, і ще в доларах
Це найдешевше, що я обрала
Там-тарарам• 04 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Та там такі ціни, і ще в доларах
Це найдешевше, що я обрала
та ну нафиг
ИМХОля
• 04 октября 2023
Ответ дляКурочка
На мій бюджет ні((
дамаБезСобачки• 04 октября 2023
Что то дорого как то, в интернете смотрите, полно вариантов на любой вкус. Даже тут на сайте много классных моделей
ИМХОля
• 04 октября 2023
Ответ дляКурочка
В світлом це не комір, це як хустка. Вона знімається. Продавець сказала що це копія Макс мари
тогдалия• 04 октября 2023
Ответ дляИМХОля
На мій бюджет ні((
а для чого ви поїхали на даринок? Там все дорого-багато, є ж інсайти, за 100 дол ви можете і корс купити і томі і багато іншого
Манка Я• 04 октября 2023
Та ну,таких меховых курток в ньюеркере валом было по 500-600гривен . В этом году наверное снова их будет куча везде,
ИМХОля
• 04 октября 2023
Ответ длятогдалия
Я подумала, що там буде дешевше і проблема підібрати розмір, у мене xs - що не вдягаю як папандопало болтається
Не вмію заміряти• 04 октября 2023
Вот девушка сегодня черный длинный в ромбик показывала, то красиво было
Отжигающая• 04 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Ой..в нью оркекре уже тааак много пальто и курток..просто море..на любой вкус
Стрекоза любви• 04 октября 2023
Автор, вибачте, але чорне, то одоробло. Пальто світле норм, хоча цей шалик звичайно під великим питанням. Скільки вам років?
ИМХОля
• 04 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
тогдалия• 04 октября 2023
Ответ дляИМХОля
ні ви не праві, подивіться на інсайтах, я серйозно. В мене теж XS