Бабуся Бетман• 05 октября 2023

Когда лучше садить саженец черешни ?

Силиконочка• 05 октября 2023
Я тиждень назад посадила персик і яблоню. Раніше завжди садила тільки весною. Але садоводи сказали краще осінню. Побачимо.
Начальник Анонимов• 05 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
А мені навпаки казали навесні саджати... і кого слухати
Силиконочка• 05 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Я не дуже спеціаліст. Ось попробувала осінню посадити. Яблуня думаю прийметься, а персик побачимо...
Печальки.нет• 05 октября 2023
Восени краще, окрім винятково теплолюбних екземплярів.
Але варто подбати про захист від зайців (що, в принципі, актуально 5-7перших років)
ЯкаКраля• 05 октября 2023
Косточкові краще весною
З бісиками• 05 октября 2023
Яблоки, груши лучше осенью все остальное только весной. Особенно персик,который тяжело переносит морозы.
Амбасадор щастя• 05 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
Восени краще