ГоловнаЯ• 05 октября 2023

Яремче

Дівчатка всім привіт
Хто недавно був з дітками в яремче
Як там дороги , якщо з візочком є де поїздити чи ні?
В роздумах куди поїхати на відпочинок поблизу Івано Франківська
Брюльтик• 05 октября 2023
так себе прогуливаться вдоль трассы
Брюльтик• 05 октября 2023
лучше уж Трускавец, наверное
Экспертиза• 05 октября 2023
З візочком не варіант, хіба гуляти попри дорогу. Будите носити дитину майже постійно
Кавуся• 05 октября 2023
Була два рази. Не сподобалося взагалі. З візочком де плануєте їздити? Десь біля готелю, то можливо, а так там головна дорога, хоча, може хочете подихати вихлопними газами. Ну таке. Не бачу сенсу туди їхати з дитиною.
автор ГоловнаЯ • 05 октября 2023
Ми там не були , тому вирішила запитати
Можливо щось порадите куди можна поїхати з малечою ?