Котомафия• 07 октября 2023
Львів, дівчата, шукаю компанію в спортзал)
Всім привіт. Нещодавно переїхали до Львова. Живемо на Сихові. Знайомих та друзів нема...купила абонемент в спорт Лайф, але самою ходити не дуже :( може хтось не проти познайомитися і ходити разом?)
Как нефиг делать• 07 октября 2023
Я вас розумію) приїжджайте до Києва)) підемо разом))) Теж планую з понеділка в Спортлайф.
Княгиня пітьми• 07 октября 2023
В мене абонемент в інший зал, але пропоную ходити на каву, в галереї, театри та інші ’активності’)
Теж без друзів тут, переїхала з Дніпра
Котомафия
• 01 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Теж без друзів тут, переїхала з Дніпра
Привіт. А в якому районі живете? Я не проти
Княгиня пітьми• 01 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Привіт! Галицький район, біля парку Франка