Чесно брешу• 05 октября 2023
Склеротерапія або Клакс хто робив, щоб видалити судинну сітку на ногах?
Цікаві відгуки на скільки ефективна процедура
На УЗД показало , що з венами все ок
Після масажу інтенсивного зʼявилась сітка , хочу прибрати, бо дошкуляє
На УЗД показало , що з венами все ок
Кондуктор троллейбуса• 05 октября 2023
На днях була у лікаря. Сказав все ок, але робити щось немає сенсу, так як в одному місці видалиш, а в іншому може з´явитись
Правда у мене вона сама з´явилась і він це пояснив розташуванням самих судин і особливостями шкіри.
Можливо, якщо у вас через масаж, то і є сенс видаляти. Але спосіб обере лікар
Чесно брешу
• 06 октября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А ви в кого були? Київ?