Марина -dd09• 06 октября 2023

Бісить свекруха

З моменту народження дитини напрягає. Вчора робили документи з чоловіком. Сиділа в машині з донькою. Кажу вийдіть їй жарко. Вона почала сперечатися що їй там дує. Погода була шикарна. Тим більше топимо в квартирі жарко, хочеться щоб дитя дихало повітрям свіжим. По висновку дуже багато претензій пред´яв до мене як до мами, типу зауваження. Роди були тяжкі, і я напевно краще знаю як моїй дитині буде, іноді хочеться вже нахамити щоб образилась.
Mtatjana• 06 октября 2023
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
автор Марина -dd09 • 06 октября 2023
Ответ дляMtatjana
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
Ми ще жити будемо 10 мин ходьби від неї. Чоловік на війні і вона буде приходити або жити. Я це не уявляю
Ms_Sambukina• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Если в 10 минутах, то пусть живёт отдельно
Anita123-13ef• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
І? Прийшла, побачила онучку і все. Просто ви для себе вирішить, потрібна вам її допомога чи ні. Бо потребувати допомоги і при цьому хамити - не вийде. Вам ніщо не заважає дати дитині більше свіжого повітря))) те що дитина хв 20 посиділа в машині - теж нічого страшного. Якщо годину чи більше - це вже ваша відповідальність як батьків, а не свекрухи.
oboeva• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Жить не пускайте,давайте коляску, пусть гуляет
Елена1265• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Так скажите свекрови, что вам помощь не нужна, что вы сами справитесь 🤷🏻‍♀️
Mtatjana• 06 октября 2023
У цьому є і плюси
Це значить, що і ви допомагати їй не повинні
Kot_v_meshke• 06 октября 2023
Она сидела с вашим ребенком. Не стоит ей говорить, что она должна выйти из машины. Сидит - и слава богу, спасибо. Сами гуляйте с ребенком.
_olina_• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
а с какого перепугу она вот так запросто к вам должна ходить?
Сказали, что спасибо за подхват и помощь, мне уже легче, я сама. Если понадобится помощь - я попрошу, захотите увидеться с внучкой - позвоните, согласуем время встречи.
И не пускайте ее жить к себе!
coloritka• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Нащо ви топите в квартирі?
coch100• 06 октября 2023
Берите своего ребёнка и гуляйте на улице, что бы никто вас не бесил.
___Nina___• 06 октября 2023
Взяли б самі і погуляли на вулиці, а не посиділи в машині. Це ж не ваш раб, щоб виконувати ваші забаганки.
Julieta78• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Зачем?
lorena28071970• 06 октября 2023
Ответ дляMtatjana
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
Дуже сподіваюся на те, що і у вас з часом з´явиться невістка, яка не побоїться нахамити (обкласти, як кажуть, на повну-щоб мало не здалося!)
Ирэн1983• 06 октября 2023
Вы ее тоже бесите
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляMtatjana
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
А хамить это обязательно?
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
А зачем вы топите в хате? То есть дитё дома в жаре это нормально, а в машине в жаре это проблема и свекровь виновата,что не захотела выйти из машины? Вы хоть с коляской были,чтобы свекровь вышла из машины и ребенка в коляску положила или должна была стоять на руках с ребенком ,как вы закомандовали?
nahaka• 06 октября 2023
Ответ дляlorena28071970
Бувають люди, які розуміють лише хамство
Еленка14• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
А де ви живете, що вже топите? Ще ніхто зі знайомих в будинках не вмикав опалення. У вас не тільки свекруха боятиметься свіжого повітря, а і дитина.
H.Ter• 06 октября 2023
Нахамите - будете сидіти із дитиною сама.
Вам вирішувати чи шукати компроміси і мати поруч людину, яка може (хоче) допомогти із дитиною, чи все сама на найближчі роки.
Для свекрухи, баба з возу - кобилі легше, можна не з немовлям скакати, а займатися своїм життям
Mtatjana• 06 октября 2023
Ответ дляH.Ter
Блін, ви всі так пишете, ніби свекрухи ніколи не хамлять
Yull• 06 октября 2023
Я б спробувала сказати це прямо: мамо, вдячна вам за допомогу, але будь ласка, давайте я сама буду приймати рішення, як доглядати свою дитину, ви свою виростили самі, дайте мені теж це зробити на мій розсуд і під мою відповідальність. Якщо мені буде потрібна ваша порада, я до вас по неї звенрусь, сподіваюсь на розуміння, дякую.
H.Ter• 06 октября 2023
Ответ дляMtatjana
Кайдашева сім´я форевер)))
На даний момент ви маєте бажання ініціювати конфлікт
lorena28071970• 06 октября 2023
Ответ дляnahaka
Та зрозуміла вже, адже кожен приміряє ситуацію на себе
Юлия11123• 06 октября 2023
Ответ дляoboeva
А может свекровь вообще жить с ними не хочет.
Allaif• 06 октября 2023
Цікаво, чи існують свекрухи, у яких до невісток немає претензій як до матері 😆.
Автор, з одією дитиною не так вже й важко (якщо ви не працюєте). Залучайте свекруху, коли вам справді потрібна допомога. Ну і жити разом - поганенька ідея.
автор Марина -dd09 • 06 октября 2023
Ответ для_olina_
И не пускайте ее жить к себе!
Та не все так просто) вони з чоловіком рішають більше і краще чим ми з ним окремо. Поки мене немає все змінять як їм хочеться 😔