Навчання процес триваий, часто дорогий а ще забирає здоров*я
Тому потрібно точно знати, дя чого це все, тоді якось легше...
А ви, як буи студентами, знали для чого?
Результат:
вже голосів:
23 (40.35%)
Так
12 (21.05%)
Для самого процесу
8 (14.04%)
Батьки змусили
6 (10.53%)
А був вибір?
5 (8.77%)
Свій варіант
3 (5.26%)
Ні
Fotografkiev• 06 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Учёба отнимает здоровье? Это какая?)
Зір, спина. Це якщо дійсно вчитися.
woman Warrior• 06 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Учёба отнимает здоровье? Это какая?)
немножко не по теме вопроса но школа в ее нынешнем формате так точно.Причем у всех участников процесса.
woman Warrior• 06 октября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
училась для развития интеллекта. пошло на пользу, однозначно))
ну, по подобным темам очевидно, чо возможно, люди учились, но без желаемого развития и пользы)