Хата на мати• 06 октября 2023
Ипотека
Почему люди гордяться тем, что выехали из села в Киев, и продали себя в рабство´ипотеку?
Да мы вот заработали! Та вы погрузли в кредитах на 30 лет) а за этот промежуток времени, что угодно может случится
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляВільний митець
А як ви з продавцем розрахувались? Його влаштувало що частина в валюті готівкою, а решта гривня на карту чи ви ходили знімали і міняли на валюту? Дякую
Влаштувало його все, він поставив ціну таку, що та частина в гривнях була така, як потрібно по курсу в обміннику. Тобто тих 60 тис $, що мав дати банк він перевів в грн по курсу обмінників, а не банківському.
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Як раз таки військовим контрактникам, поліцейським, науковцям я вчителям дають під 3%. Решта громадян можуть використовуватися яти під 7%, якщо у власності нема житла 52квадрати на людину
Це 52 кв на того, що бере іпотеку і +25 кв на кожного члена сім´ї.
Україна наше все• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Якщо людина немає сім´ї, то умова відсутність житла більше 52.5 квадраті. Якщо є сім´я, то відсутність житла 52,5 квадрати плюс 21 квадрат на кожного члена сім´ї.
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Точно 21, а не 25
Вільний митець• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Але ж щодня можна знімати лише 100 тис грн з рахунку, а плюс ще комісії за зняття. То це йому треба місяць як на роботу в банк ходити. Повезло, що курс не скакав сильно.
Великий сатирик• 08 октября 2023
Ответ дляВільний митець
Можна суму розкидати батькам, дружині, друзям ітд та зняти за 2-3 дні без проблем
Вільний митець• 08 октября 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Дружині-чоловіку ще розумію, а далі вже можуть бути питання. Дякую за відповіді.
Великий сатирик• 09 октября 2023
Ответ дляВільний митець
Не буде жодних питань. Легко можна доказати хто і за що скидав.