Наизнанку• 06 октября 2023

Можно ли снять валюту в моно без процентов с валютной карты?

Если да то как, подскажите, пожалуйста. Знаю что через депозит без процентов, но можно ли на депозит класть доллары, а не гривны?
english book• 06 октября 2023
Проблема в тому, що це віртуальний банк, і знімати готівку можна лише через каси банків-партнерів. Тому комісію не обійти.
Гривню-можна

Ваша прЭлесть• 06 октября 2023
В А-банк знімаю без комісії
english book• 06 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
В А-банк знімаю без комісії
Валюту з картки Моно ?
Там 0.9%комісія.
Проработник• 06 октября 2023
Ответ дляenglish book
Валюту з картки Моно ?
Там 0.9%комісія.
если через депозит, то без комиссии.
Ваша прЭлесть• 06 октября 2023
Ответ дляenglish book
Валюту з картки Моно ?
Там 0.9%комісія.
Через депозит.
english book• 06 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Через депозит.
Тобто там, як і в Праваті, можна обирати виплату через касу, а не на карту, так? І А-банк нічого не бере? .
Просто саме в Моно я таким не користувалася. В інших банках там поточний рахунок в кінці, і знімати можна частинами, щоб забирати тільки коли є нормальні банкноти.
Ваша прЭлесть• 06 октября 2023
Ответ дляenglish book
Так. Я купую долари по курсу 37.44 з 3х місячним депозитом. По закінченню забираю в банку. Уточнюю , яку суму мені можуть видати й замовляю одразу у застрсунку

english book• 06 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую! Буду знати. Бо провертаю таке з іншими банками, а в Моно тільки гривню вивожу.