Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
Засмучена ціни на взуття підліткам ((( невже всі купують за 3-5тис?!
Ноги худі, стопи вузькі без підйому. Дочці треба 39 сину 43. Подивилася ціни менше 3-5тис нічого немає нормального. Нашла минулорічні фірми в потрібному розмірі і кожному треба по 5тис ...
А де і за скільки ви купуєте своїм дітям взуття на зиму?!
from Ukraine• 06 октября 2023
Ответ дляalisarich
Настроение поругаться у дамы, ну бывает, день не задался
Вечер пятницы пошел не по плану )))
Ответ дляfrom Ukraine
Идет )
Скандалит дама ,что цены пишут в евро
А шо такоє? Тут половина форуму купує на інстайтах, то як писати ціну? Чи мені треба було глянути курс фунта і потім строчити свій комент? Прасцю пращєнія у юзвера, якого образила фунтами.
Прасціці))
А якщо без приколів, то таки інсайти. Так, це довше і муторно. Але зараз не 2010 рік) Повно оглядів на ютубі на кожну ТМ і модель. Та і перевести гуглом відгуки на тому ж Спортсдіректі - це аж 1 хвилина.
Прасціці))
from Ukraine• 06 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Прасціці))
Оказывается нужно таки перевести по курсу в грн ,чтоб не ломать психику одной советчице
from Ukraine• 06 октября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ой,я догадалась,чья это тема
Думаете Татьяна ?
Ответ дляКараПузовна
А стоки отменили? А магазины типа Территории минимальных цен, Джинсовика, Конфиската?
Из Джинсовика вынесли сегодня мужу две прекрасные ветровки на осень, одна 500 грн, другая чуть больше 1000. Ничем они от ’фирменных’ не отличаются особо, сели прекрасно. Обуви тоже валом везде недорогой
Одежду можно где хочешь. А вот обувь..в джинсовике, конфискате и терминцен..она ж клееная
120-120-120 (не худею)• 06 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Думаете Татьяна ?
Ответы похожи по стилю
120-120-120 (не худею)• 06 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Українською? Танька мімікрує? Та ні)
Були її теми українською мовою,здається
from Ukraine• 06 октября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ответы похожи по стилю
Согласна
Все не так ей
Ответ дляZelenkа
+
Можна купити на секі футболку, кофту, ну джинси. Але взуття має бути новим. Це навіть не про гігієну, а всі ці вигини стопи індивідуальні, про грибок мовчу.
І про ортопедичну сторону питання. Навряд стльно дешеве може бути хорошим. А це дитячі ноги. Ну цого нафіг
Ответ дляTeonaa
Ну ще ок, коли взуття для грудничків, коли вони толком і не ходять. Бачила якось на секі угги оригінал на стопу см 5-10, просто возити в калясочці на носок.
Таракашечка• 06 октября 2023
Я своему брала на зиму Китай за 1000 грн
Через месяц обувь в хлам, выручили каникулы, что были месяц и школа онлайн нед/ через нед.
Нога постоянно мокрая была из за иск меха
Лучше взять подороже обувь, а лахи - подешевле
Я тоже в шоке с цен,дочке нужен 38 или 39,сама не могу поверить,но купила неплохого качества китайские кеды и кроссовки с завышенным верхом,удобные и без запаха,за 950 грн вместе 2 пары в Запорожье в магазине склад взуття или как-то так,а зимние взяла Суперфит на Клумбе за 2300,они идеальны в носке,на зиму беру одну пару,и больше никакой обуви и не надо,не текут,ни изнашиваются,удобные,нога не потеет.До этого тоже искала везде,все космические дорого,Экко скечерсы,бу фирменной обуви в таких размерах почти нет или сильно изношены.Так что да,это для нас тоже была проблемв
Пьяная вишня• 06 октября 2023
Ответ дляКараПузовна
В конфіскатє одноразова клійонка за 1500 була минулого року (найдешевше, зимова).
Речі можна ще підібрати, пошукати, а взуття - складно. Навіть від без виході її міряєш і то завузьке, то підйом низький...
Можна, звичайно, знайти і не за 5 тис за пару. По різним ТЦ Китай фабричний десь 2500-3000
Пьяная вишня• 06 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Да, так и покупаю
Хватает на долго качественный обуви
Дітям? У яких росте нога постійно?
Хома з пастою• 06 октября 2023
Ответ дляПьяная вишня
Дітям? У яких росте нога постійно?
А що, діти мають ходити в лахмітті?
Дон Пэдро• 06 октября 2023
Іду в магазин, намірюю фірму, розмір. Потім відкриваю олх і беру такі нові або бу в ідеальному стані. Часто продають новенькі за 500-700 грн.
Пьяная вишня• 06 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
А що, діти мають ходити в лахмітті?
Ви написали, що вистачає надовго. От я і пишу як надовго вистачає, якщо нога росте?
Кнопкотиць• 06 октября 2023
Сыну 39р. на осень Geox 1970+ 70 грн. доставка с продавалки и на зиму взяла.
Зимние H&M с англ.сайта сама заказала по акции - 20% = 1720 грн. с доставкой вышло.
А если пойти в магазин то да менее 4-5К с собой нет смысла брать.
Смешнюча• 06 октября 2023
Ответ дляБабульція
Фирменная обувь дорогая ,посмотрите китай
Китай ненамного дешевле сейчас.
Хома з пастою• 06 октября 2023
Ответ дляПьяная вишня
І що з того, що росте?
Кружите меня,кружите
• 06 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Думаете Татьяна ?
Ви про мене? То я не Тетяна...
Ответ дляКнопкотиць
Скажите,а зимние нм хорошо носятся?
ГендиреХтор• 06 октября 2023
На еобувь покупаю себе 39 и сыну 38. Себе кроссовки рибок , а сыну адидас по 989грн купила