Семенівни сусідка• 07 октября 2023

Ботокс, розкажіть хто робить

Я наважилася вже, зморшки вже капець
Додаю фотку, максимально скривилася, в житті мімікою так не виглядає. Так от, питання, чи не впадуть брови? Чи не стане потім сумне обличчя? Який препарат краще
Белая котичка• 07 октября 2023
У вас вже заломи дуже сильні. Консультуйтеся з гарним косметологом
Баррикадница• 07 октября 2023
А чем же Вам поможет ботокс, если и кожа уже не фай? Колоть каждую пору? Примите, как есть и сделайте челку на крайняк.
Воленс-неволенс• 07 октября 2023
Сколь вам лет?
Викликаю на дебати• 07 октября 2023
Миллиард тем, терабайты информации в интернете и все равно темы😂😂. Брови не упадут, их наоборот, поднимают с помощью ботулотоксина. Если опустятся при первом посещении, на коррекции через две недели, должны поправить. Лучший для меня- Ботокс. Остальные не нравятся.
P.s. индивидуальную реакцию и рукожопость косметолога никто не отменял.
Море_море_я_скучаю• 07 октября 2023
Ви не правильно питання ставите. Правильно буде -порадьте гарного лікаря-косметолога, хочу покращити стан обличчя.
Анонимарик• 07 октября 2023
А можете, пожалуйста, сделать фото в расслабленном состоянии? А то, многие комментаторы, видимо, не читают, что это фото с мимикой.
автор Семенівни сусідка • 07 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
Біля вікна, сфокусовано ледь не макро зйомка

Пори, то така особливість обличчя. Іноді після доглядових процедур стають менш помітними, проте вони зі мною назавжди
Ошеламиссимо• 07 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка

Делайте ботокс, он Ваше все. Но лучше у хорошего мастера, он и препарат хороший предложит
Ответ дляОшеламиссимо
Ну лікарі косметологи як правило працюють з декількома препаратами різного цінового сегменту. От запропонують мені два, як мені знати що обрати
Ошеламиссимо• 07 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Я не скажу, у них есть опыт по тому как он становится, на сколько.. смотрят по коже наверное тоже. Я доверяю своей и делаю что советует
Ответ дляОшеламиссимо
Дякую. Буду розпитувати
Анонимарик• 07 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка

Спасибо, все не так страшно, как вам написали. Слышала, что многие делают ксеомин, от него, вроде, не опускаются брови.
Викликаю на дебати• 07 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
Ни от какого не опускаются, если косметолог нормальный. А Ксеомин просто самый слабый и держит очень мало.
Дон Пэдро• 07 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Вже 5 років роблю, жодного разу мені ніхто не пропонував вибір, лікар завжди счм обирає на свій розсуд. Знайдіть лікаря, якому будете довіряти.
По темі - брови навпаки піднімаються, я як раз ботокс роблю від похмурого обличчя, бо без нього дуже похмура
Дон Пэдро• 07 октября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Це індивідуально. В мене всі препарати однаково стоять 6-8 місяців. Більше бачу вплив інших факторів - спека, алкоголь, спорт, прийом вітамінів групи В
Джонсонюк• 07 октября 2023
Тут одним ботоксом не спастись(
Викликаю на дебати• 07 октября 2023
Ответ дляДон Пэдро
Совершенно верно, все индивидуально, о чем я и писала в посте 4. А в общем Ксеомин самый слабый из всех ботулотоксинов.
Ответ дляДжонсонюк
Тут одним ботоксом не спастись(
А чим ще спасатися?
Джонсонюк• 07 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
А чим ще спасатися?
Может, шлифовку сделать. А так, кроме ботокса минимум несколько раз бланшинг