Альфред Шнитке• 07 октября 2023
Соседка предъявила мне притензии что мой ребенок с ней не здоровается
Соседка предъявила мне притензии что мой ребенок с ней не здоровается 🤣 ребенку 6лет, для меня это нормально ребенок не должен со всеми подряд здороваться, а ее это задевает🤣 хотя ребенок этой соседки тоже не всегда здоровается хотя и совершеннолетний у нее🤣 и притензий я не предъявляла никогда и мои родственники тоже.
Малая еще та• 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt
не помню чья цитата. ’есть два способа стать счастливым: улучшить мир или снизить свои ожидания’.
соседка, видимо, пошла по тернистому пути и решила менять мир.
Не мир там, а реальность. Но не суть. Я лично хоть и тоже за вежливость, но если кто-то из соседских детей не здоровается, в скандалы не лезу и замечаний не делаю. Вообще взрослым людям замечания делать - пустая трата времени. Если оно выросло невеже и хамлом, то уже не перевоспитаешь.
барабанщица• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Нормально как раз здороваться с соседями.
то чому ж син сусідки не вітається з автором?
Мелочунь• 07 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Не не вітається, а не завжди вітається. Це теж недолік виховання, до того ж там син вже повнолітній, його вже пізно виховувати. Але сусідка скоріш за все про це і не знає. Та я думаю, після розмови автора вона вже в курсі))
барабанщица• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Ну і все, най виправляє недоліки власного виховання для початку.
Виховання інших дітей її не має непокоїти.
Мелочунь• 07 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Мова була не про це, а про те, що автор вважає, що не здороватися з сусідами це нормально.
барабанщица• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Для 6річної дитини це дійсно нормально.
Мелочунь• 07 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Для 6річної дитини це дійсно нормально.
А для автора? Мова про неї. Якщо вона так вважає, то її дитина і в 16 здороватись не буде. Я щойно поселилась в іншій країні, зі мною здороваються абсолютно всі жителі будинку і діти теж. Вони взагалі мене не знають, може я до когось в гості прийшла, але бачать на території і здороваються. Для мене це нормально побажати здоровʼя іншій людині, своїх дітей також так виховую.
барабанщица• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Вона правильно вважає.
Дитина починає вітатися коли йде в школу. Мої у 2-3 класі почали, ближче до 9-10 років.
А 6 років це взагалі дитина, воно ще банально не може концентрувати увагу на чомусь важливому для дорослих, але геть неважливим для самої дитини. Раз привітається, 5 не помітить або забуде.
Мелочунь• 07 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Вона правильно вважає.
Дитина родичів у 2,5 років знає, що треба вітатися, дякувати і махати пока. Не знаю як йому вдається концентруватися. При чому дитина ще не розмовляє, показує все рухами і не забуває майже ніколи, уявляєте. Але звісно ж ви скажете, що я це придумала.
барабанщица• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Пані, якщо ви свою собаку дресируватимете, вона також почне здоровкатися.
Мова йде про НОРМАЛЬНУ психіку типової дитини.
Яку не ламають наказами виконувати те, що важливо для мами.
Тому авторка все робить правильно. На відміну від вас вона в стані приймати власну дитину навіть коли та чимось не влаштовує суспільство. Ви поки до цього не доросли.
Пожмаковна• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Все правильно. Моїй 4 і здоровається.
І мене в дитинстві ще до школи навчила сусідка, то ж я і віталася, тільки з нею
А тут прям зауваження не можна зробити, ’дитина мала’, що слова сказати не може. Ще й матір вважає за норму, бо мабуть так і виховує. Що з нього виросте?
Мелочунь• 07 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Удалено администрацией...
Мелочунь• 07 октября 2023
Ответ дляПожмаковна
Все правильно. Моїй 4 і здоровається.
Виросте те, що й з автора)
барабанщица• 07 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Виросте те, що й з автора)
Головне щоб не таке як ви)
Помеха справа• 07 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Ссориться не надо, конечно. Но видимо соседка придерживается строгого этикета и высокоморальна, потому ее возмутило, что сосед такой маленький, а уже невежа.
Или она просто зануда