Відірву та викину• 07 октября 2023

Лучше взять айфон 14 про или просто 15?

Результат:
вже голосів: 53
29 (54.72%) 14 про
15 (28.3%) Результат
9 (16.98%) 15
ЮлияА91• 07 октября 2023
Б´ю байдики• 07 октября 2023
Краще взяти самсунг
МеняАЖтрусит• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Краще взяти самсунг
То ви собі таке і беріть))
Б´ю байдики• 07 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
То ви собі таке і беріть))
Я би з радістю . Купила 14 і дуже шкодую(
Оябунчик• 07 октября 2023
У мене 15 pro max мені він зручніший за 14 про мах
МеняАЖтрусит• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Ну то міняйте і беріть собі самсунг))
Щаслива Я• 07 октября 2023
Конечно же 14 про)
Там 3 камеры и это вообще телефон в разы лучше, чем простой 15, с двумя камерами.
Б´ю байдики• 07 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну то міняйте і беріть собі самсунг))
Багато в ціні втратить,якщо продати (
ЖивунаБагамах• 07 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Чим саме?
Пушка заряджена• 07 октября 2023
13 про
Оябунчик• 07 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Чим саме?
Він тонший і легший здається.Мені зручніший.А так взагалі більше ніяких відмінностей немає.
ЖивунаБагамах• 07 октября 2023
Ответ дляОябунчик
А нащо міняли тоді?
Оябунчик• 07 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А нащо міняли тоді?
Чоловік мені дарує,мені взагалі на них все рівно.Я можу і з кнопочним ходити.І 80 тис.я б за нього не платила.
БальзаковскийВозраст• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Так продайте і купіть списано
БальзаковскийВозраст• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Краще взяти самсунг
Як для кого
ЮлияА91• 07 октября 2023
Автор! 15 и 14 про Макс -с одинаковыми камерами! Откройте характеристики.
БальзаковскийВозраст• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Багато в ціні втратить,якщо продати (
Зрозуміло, ви з тих людей яким напевно завжди все не так, завжди негатив
автор Відірву та викину • 07 октября 2023
Ответ дляЮлияА91
Почему
ЮлияА91• 07 октября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Конечно же 14 про)
У них камеры одинаковые! Просто в 14 про одна камера добавлена для пейзажей.
Б´ю байдики• 07 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Зовсім ні. Не виправдав той гаджет мої сподівання от і нию
БальзаковскийВозраст• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Нам вас пожаліти? Бідненька, айфон 14 не сподобався, от це проблеми
Ниф_ниф• 07 октября 2023
Ото українці зубожіли. То на Балі зимувати, то який айфон купити. Тут не Кідстаф, а гурток міліонерш.
Б´ю байдики• 07 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я промовчу. Всього Вам доброго ! В гарному розумінні ,а не як Ви подумали ) не будьте злюкою
МеняАЖтрусит• 07 октября 2023
А пальцы вверх ставят те, кто лучше самсунга или ксиоми позволить себе не могут😁👍🏼и радуются что кому то тоже не нравится айфон. Хотя если бы была возможность с радостью бы купили🤣👍🏼
МеняАЖтрусит• 07 октября 2023
Ответ дляНиф_ниф
А айфон лише для міліонерів чи що?А на Балі ціни до речі абсолютно доступні. Чи ви сидите в хрущах і ниєте що все не так і всі так само мають жити?
Б´ю байдики• 07 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну самсунг с23 ультра на пару тисяч ще дорожчий за айфон 14 про макс
Ниф_ниф• 07 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
А що, ті хто живе в хрущах, панельках, хто отримує мінімалку - не люди ? Так, недоступні для них Балі і айфони, тільки комуналка і їжа бюджетна . Може ви ще для них роботу таку запропануєте, щоб все було доступно і щоб вони замість хруща садибу придбали . Я живу в нормальній квартирі, але я не багата, працюю чесно, доначу ЗСУ, і не збираюся шукати собі вигоду, коли інші на війні гинуть. На Балі і Айфони мені пофіг.
Вилами по Воде• 07 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Чого ?