Покращена• 07 октября 2023

Ви згідні з думкою що сідати на шпагат це не фізіологічно і може зашкодити?

Патриоточка• 07 октября 2023
Так это не шпагат

На_оба_рот• 07 октября 2023
Что может навредить не согласна. Конечно аккуратно тянуться нужно. Я садилась 20 лет назад, не было проблем. Сейчас не сажусь.
Вот на мостик стать не могла. Со спиной проблемы есть.
ПрипоРошенная• 07 октября 2023
Ні, не згідна. А чим то може нашкодити?
Фокус-Покус• 07 октября 2023
ЗгОдна
Лагшмивара• 07 октября 2023
Це правда. Фізіологічно організм не повинен мати гіперамплітуду. Якщо говоримо про максимальне збереження здоров’я. І якщо в цьому немає мети.
Без QR коду• 07 октября 2023
Чула думку що саме тягнути , розтягувати тіло потрібно. Тобто Стретчинг дуже ок. Якщо людині вдається без травм сісти на шпагат, чому б ні.
Стрекозей• 07 октября 2023
не згідна.
а ось не спати коли сонце вже давно сіло-не фізіологічно. спати вже давним давно пора ;)
Железобетон• 08 октября 2023
Я наоборот слышала такое мнение, что умеренная растяжка очень полезна для здоровья. Только если аккуратно, без фанатизма. И ещё это полезно для женского здоровья. Кстати, приведенную на вашем скрине позу растяжки - жабку, часто тренера советуют для улучшения качества секса для женщины. Если это так, отпишитесь кто-нибудь, так ли это
Ну що ви, мамо!• 08 октября 2023
Насчет того, что это может навредить - да

Колгоспниця• 08 октября 2023
А як це можуть бути не корисні міцні суглоби і сухожилки і хороша амплітуда руху? Можна навести досить багато прикладів, коли хороша розтяжка корисна і це не секс.
Ниф_ниф• 08 октября 2023
Корисна лікувальна розтяжка. Шпагат сюди не входить