НичеНипанимаю• 10 октября 2023
Кто занимается йогой долго?
Какие изменения заметили в теле?
Королева спама• 10 октября 2023
Робот Вертер• 10 октября 2023
Займалась протягом 5 років хатха-йогою. Відчуття були наче це не моє тіло, нічого не боліло, пройшли мігрені, спина як новенька, багато енергії після занять плюс емоційна рівновага. Кинула три роки тому, бо почались спадкові нюанси із суглобами. Тепер знову як старе відро скрипуче
НичеНипанимаю
• 10 октября 2023
Ответ для Sunshine
В мене підтягнулося тіло, перестала боліти спина, більш пластична стала. Вже через місяці 3 відчула результат.
Ви вдома чи на заняття ходите ?
Я шалунья• 10 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ви з тренером з групою, чи по відео вдома?
Яке відео порадите?
Займались по всякому. З групою, колись прийшлось і індивідуально всі похворіли, потім ті ковідли онлайн перейшли... є практикують на природі
По відео не те. Краще кудись з групою ходити тренер і виправить якщо неправильно робите. Та і деякі вправи прям тільки за її допомогою