Файна дівка• 07 октября 2023

Жах яка голодна на гв…. Рік пройшов, а почуття звіриного голоду не зникло

Як стала годувати стала вічно голодна і зла бо голодна. Це пройде після закінчення гв чи коли? 🥺 чи на щось перевіритися?
Эйфик Х• 07 октября 2023
Странно, у меня такого и близко не было.

хутряна володарка• 07 октября 2023
Поїжте нормально і пройде.
Морковна• 07 октября 2023
я счас как раз кости грызу
Айболитная• 07 октября 2023
За рік не пройшло? Дуже дивно. Тому що вже у півроку прикорм, а в рік вже менше годувань.
В мене теж був дикий жор, але зі зменшенням годуванням і жор зменшувався.
хутряна володарка• 07 октября 2023
От 300% впевнена що у вас не відрегульована тарілка для отримання достатньої кількості поживних речовин.
автор Файна дівка • 07 октября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Поїжте нормально і пройде.
Воно проходить на години дві, потім знову голодна…. Вагітна була такого не було. Іла як усі тричі в день. А то і два рази бо робота дуже виснажлива була. Зранку поіла і аж до вечора, ввечері іла і на цьому все. Жодних перекусів не було, а після пологів як звір стала((
автор Файна дівка • 07 октября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Це як?
Просто от до пологів іла те ж саме, що і зараз. Але зараз ця кількість в рази більша…

хутряна володарка• 07 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Це як?
Звичайно, і це нормально. Вашому організму потрібно компенсувати всі дефіцити після виношування дитини+ вироблення молока. 2-3 рази їсти це дуже мало для вас.
Міс Всесвіт• 07 октября 2023
А что странного? на выработку молока уходит ОЧЕНЬ много калорий, хотеть есть норма при ГВ, а вот голодной ходить НЕ норма. Ваши гормоны стресса в молоко попадают - питайтесь нормально, но правильно, все равно все в молоке сгорит. Кому нужны Ваши героические жертвы?
Барбітта• 07 октября 2023
У меня был супер жор, ела арахисовую пасту столовыми ложками. Бросила гв, попустило и вес слетел сразу
хутряна володарка• 07 октября 2023
Ответ дляБарбітта
Такого робити точно не нада, ви напихали організм пустими калоріями.
Барбітта• 07 октября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Уже поздно)))), да и арахисовая паста - не пустые калории.
автор Файна дівка • 07 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Я думала це не дуже нормально(
Дякую.. треба якось згортати гв)
Радуга-дуга• 07 октября 2023
Автор, для начала уберите из рациона всё кислое. Пейте минеральную воду без газа, а не фруктовые чаи без сахара.
Роды - это большой стресс для организма, организм после перестраивается. Не всегда в хорошую сторону.
Возможно, у вас сейчас повышенная кислотность. Это не страшно - можно с удовольствием есть всё что вы захотите, но не кислое. От кислого может напасть непреодолимый жор.
У меня повышенная кислотность - я не пью чай с лимоном (хотя очень его люблю) - перешла на компоты из яблок. Я не могу есть баклажаны потому что в них есть хоть и минимальная грамулька, но кислоты. Люблю овощное рагу с картошкой, кабачками, укропом и говядиной. В борщ томатную пасту не добавляю, а только свежие помидоры - иначе на меня нападает непреодолимый жор потому что томатная паста кислая.
Ms. Скромность• 07 октября 2023
Тоже на ГВ была очень голодная, кормила до 1.5, после завершения ГВ голод прошёл, но и вес начал расти, хотя питание не меняла.