булоТАЙминуло• 08 октября 2023
Кто пил лапчатку с аит и узлами?
Вопрос к тем, у кого аит и узлы
Вы пили отвар/настойку лапчатки (пятипал)? Вам помогло?
Или вообще что Вам помогло избавиться от узла при АИТе? Если есть такие ;)
Можно только попросить писать тех, кто реально попадает под описание 🙏🏻
булоТАЙминуло
• 08 октября 2023
Или антител 1000, а процесса в щитовидке нет по узи
В то время , когда их может быть пару сотен и процесс яркий
Ответ длябулоТАЙминуло
Ответы в точности как пишите Вы
Ответ, который взят на основе чего?
Я знаю людей, у кого антитела просто снизились сами по себе, без протокола. Знаю тех, у кого они минимальные и человек на гормонах уже, и тех, у кого тысячи антител, а гормоны в норме. А ведь в постах в инстаграме пишут чем выше показатель антител, тем хуже.
Ответ, который взят на основе чего?
Антитела снижают много от чего, не только от АИП.
Ваш тон не располагает уделять вам и вашей проблеме внимание и время, оно у меня не бесплатное
булоТАЙминуло
• 08 октября 2023
Ответ дляsky-labs
Конечно, так же как и повышаются они не только от питания
Вот вы снизили антитела своему клиенту, что дальше? Он может перестать пить гормоны для щж? Просто интересно) без какого-либо тона говорю
Репетиторша• 08 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Та нічого вона не знає, що далі. Ендокринологія надскладна наука в медицині.
Ми зараз всі потерпаємо від цієї захворюваності через Чорнобиль, на жаль. Це основна проблема. Кожному пацієнту, який має захворюваність, ЩЗ обов’язково треба контролювати свій стан 2 рази на рік. Контролювати віт Д, він знижений і не засвоюється з продуктів та сонця. Його треба пити. І основне - мати гарного лікаря ендокринолога.
булоТАЙминуло
• 08 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
🤝🤝🤝
Просто пишет, как эксперт, решила ей вопрос задать. Может, человек приведет конкретные примеры, а не просто прочитанная в статьях или на курсах по нутрициологии информация . Я сразу скажу, я только за снижение антител, но по той причине, что способы, которыми они снижаются хороши для нашего организма, так как мы оздоравлиемся, но это не должно стоять как цель. Есть у людей псих.проблемы начинаются на таких диетах и ограничениях
Да, Вит Д низкий, его надо поддерживать, согласна с Вами, у моих знакомых и друзей он и без аит очень низкий (
Репетиторша• 08 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
🤝🤝🤝
Та от вона інколи таке пише, що на голову не налазить.
Нутріціології, як направленню, вчать тільки в Америці. І це шалені гроші. Ситуація по ЩЗ там відрізняється від наших людей повністю, як і протокол лікування. Через клімат та інше. Навряд чи Скай лаб витратила від 50 тисяч доларів на навчання в Америці і тепер «лікує» тут всіх.
Зниження антитіл можливе, але і цифра має бути адекватна, не шалена. Я мала надто високі антитіла і їх не реально було знизити. Можливо щось можна було робити, щоб вони ще більші не росли - так, але маю, що маю.
У людей які не мають АІТ причина низького віт Д може бути відсутність на сонці. А от нам з хворобою, все одно де ми будемо, він не збільшується без прийому самого вітаміну.
булоТАЙминуло
• 08 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
А какая у вас цифра?
Я знаю девочку с инсты, у неё 6 и 3 тыс был ( аТПО, аТГ) одни ушли в ноль, вторые ~ 650 стали, за 2 года) часто у кого высокие очень могут снизить и не плохо
А вы пробовали их снижать вообще как-то?
Просто на АИП протоколе сидеть постоянно не рекомендуют, а если ты спилил и они начали расти, то что, снова на протокол… мне кажется тут важно себя просто хорошо чувствовать
Репетиторша• 08 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А какая у вас цифра?
Вона ще дитиною була більше 1000 ближче до 2-х. Потім я не пам’ятаю. Мене вже не просять робити цей аналіз, нема сенсу з нього вже.
Тоді, в девʼяності роки, взагалі не практикували зниження антитіл особливими методами. Тоді схема була одна - підтримуємо, щоб почуття було добре. Експериментувала вже мама. Я навіть долоні і стопи сіткою йоду мастила, щось спрацювало напевно, так як вузли геть зникли. Гормон теж допоміг. Розміри ЩЗ були надто великі, могла задушити мене в будь-який момент.
Сестра моя двоюрідна пила коровʼяче молоко вранішнє і додавали пару крапель йоду, відновилася і зменшилася ЩЗ, розсмокталися вузли. То були вже нульові. Теж якось не по протоколу))
Мій випадок для всіх, на той час, був загадковим для лікарів. Не все як пише книга. Тому експериментували зі мною всі - декілька лікарів і мама)). Зараз, я навіть не читаю, а що було б якби я чи мама зробила отак чи так. Вже вранішня таблетка дає мені відчуття стабільності. Але оцей затяжний стрес, навіть при компенсації, дуже збиває рівень ТТГ. Ось здала на цьому тижні, а він 4,5(( я відчуваю відразу.
булоТАЙминуло
• 08 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Ваш случай очень крутой, конечно! Что все вот так вышло) спасибо, что поделились, здоровья Вам!)
Может ещё вера сработала) что все будет хорошо 🌸
Репетиторша• 08 октября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Дякую 🙏 Вам теж бажаю здоровʼя!
Я думаю безвихідь та довіра до лікуючого лікаря зіграла свою роль.
булоТАЙминуло
• 08 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Дякую 🙏 Вам теж бажаю здоровʼя!
Дякую, так ❤️