Платье Длинное бальное• 08 октября 2023

Самотність це частина природного відбору?

Люди, які не можуть побудувати стосунки- це частина природного відбору, коли виживає і розмножується сильніший?
PORKA• 08 октября 2023
Ні. Ми ж не дикі.

Ду да ду да ду• 08 октября 2023
да
Сплюшка• 08 октября 2023
Ну діти у мене є. Тому ’ розмножилася’. А от стосунки не виходить побудувати. І я самотня
Ряженка• 08 октября 2023
Ні, ці люди дуже розбірливі в зв´язках та людях.
Мию чакри щоденно• 08 октября 2023
Може людину задовбали або вона не зустріла свою пару чи зайнята іншими справами
Продавчиня кіз• 08 октября 2023
естественного отбора в социуме нет
Мне без сахара• 08 октября 2023
Навпаки, чим меньше в голові, тим більший потяг до розмноження.
Щебетушка• 08 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Тоже самое. Но мне и самой сейчас не хочется отношений
Зілля до весілля• 08 октября 2023
тогда почему многодетные мамы не кандидаты каких- нидудь наук?

Алгонавт• 08 октября 2023
Да, имеют право на отношения и брак избранные.
Хлопаю ресницами• 08 октября 2023
Ответ дляРяженка
Не обязательно. Я вот неразборчива в связях, но построить новые серьезные отношения после развода у меня не выходит. Мужчины у меня после развода были, но серьезных отношений не было
нова_Я• 08 октября 2023
Может быть.
Ряженка• 08 октября 2023
Ответ дляМне без сахара
Погоджуюсь на 100%
Ряженка• 08 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
То треба бути більш розбірливою, можливо вдастся побудувати стосунки.
Сплюшка• 08 октября 2023
Ответ дляЩебетушка
А мені хочеться. Я дуже довгий час самотня.
Сплюшка• 08 октября 2023
Ответ дляРяженка
Ні, воно чомусь або є, або немає. Я і суворий відбір проводила, і була відкрита до не ’+’ по всим пунктам. Мабуть воно доля така, бути самотньою
Ряженка• 08 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Треба виїхати закордон.
Сплюшка• 08 октября 2023
Ответ дляРяженка
Треба виїхати закордон.
А там прямо пігулка від всього))) була рік. Там би вижити з дітьми
Ряженка• 08 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Там більше самотніх чоловіків))) І що ні з ким не познайомилися за рік?

Хлопаю ресницами• 08 октября 2023
Ответ дляРяженка
Если бы я была более разборчивой, то у меня после развода вообще не было бы мужчин